شهدا از انقلاب و اسلام بی توقع دفاع کرده اند
شهدا از انقلاب و اسلام بی توقع دفاع کرده اند
ره نگار/ حجت الاسلام شکری با اشاره به اینکه خداوند در قرآن به خانواده شهدا بخاطر صبوری و ایمانشان سلام فرستاده است، افزود: شهدا هر جایی که لازم بوده از انقلاب و اسلام دفاع شود بی منت و بی توقع، به مصداق مجاهدین فی سبیل الله سینه سپر کردند

ره نگار/ حجت الاسلام شکری با اشاره به اینکه خداوند در قرآن به خانواده شهدا بخاطر صبوری و ایمانشان سلام فرستاده است، افزود: شهدا هر جایی که لازم بوده از انقلاب و اسلام دفاع شود بی منت و بی توقع، به مصداق مجاهدین فی سبیل الله سینه سپر کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ نوشین کریمی_ حجت الاسلام یوسفعلی شکری به همراه مدیرکل بنیاد گیلان عصر امروز(جمعه، ۱۱ آذر) با خانواده شهدای مدافع امنیت حمزه علی نژاد، مجید یوسفی و حمید پور نوروز در شهرستان های رشت، آستانه اشرفیه و لاهیجان دیدار و در جمع آنها اظهار کرد: در هشت سال دوران دفاع مقدس با تقدیم ۲۲۰ هزار شهید موفق شدیم دشمنی که میرفت تا ایران را تجزیه کند، شکست دهیم.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: دشمن در این ۴۲ سال همه فشارها را از تحریم تا ترورهای سنگین دانشمندان هسته ای و نیروهای نظامی و پژوهشگران و… را بر مردم انقلاب تحمیل کرده و حالا به جایی رسیده که با به شهادت رساندن نیروهای بسیجی، به بدنه انقلاب ضربه بزند.

وی تصریح کرد: دشمن به خیال باطل خود سعی دارد با ایجاد اغتشاشات و به شهادت رساندن جوان های ما کاری کند تا مردم بترسند و از انقلاب دست بردارند، ولی مانند همیشه به دست مردم غیور انقلابی شکست خواهند خورد.

حجت الاسلام شکری با اشاره به اینکه استقلال، آزادی و یکپارچگی ملی با وحدت اجتماعی ایجاد می شود گفت: ایثار و جانفشانی شهدا برای حفظ این مهم ضامن این اتحاد است.

وی با بیان اینکه افرادی، بدون هیچ وابستگی به این نظام، جز مجاهدین حرم و حریم می شوند و در راه حفظ نظام اسلامی از هیچ تلاشی روی گردان نیستند و در مقابل نیز کسانی را داریم که دین نظام بر خودشان را حتی ادا نمی کنند، گفت: بی شک شهیدان و ایثارگران مانند شهدای کربلا پوست، استخوان و گوشتشان مالامال از ایمان است و ایمان با عمق وجودشان آمیخته است.

حجت الاسلام شکری با اشاره به اینکه خداوند در قرآن به خانواده شهدا بخاطر صبوری و ایمانشان سلام فرستاده است، افزود: شهدا هر جایی که لازم بوده از انقلاب و اسلام دفاع شود بی منت و بی توقع، به مصداق مجاهدین فی سبیل الله سینه سپر کردند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر اینکه اسلام راه انبیاء و صدیقین است و صالحین و مستضعفین وارثین زمین هستند و به آن خواهند رسید، اظهار کرد: هر کس گمان کند که می تواند خون شهدا را پایمال کند در گمراهی است، چرا که شهدا نزد پروردگارند و کسانی که نزد پروردگار باشند از قوام و پایداری و حیات جاودان برخوردارند و نه تنها از شهدا نام نیکشان می ماند بلکه راهشان نیز ماندگار است.

  • نویسنده : نوشین کریمی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران