شنیدن مشکلات تولیدکنندگان و اهتمام به رفع آنها، محور برنامه‌های هفتگی است
شنیدن مشکلات تولیدکنندگان و اهتمام به رفع آنها، محور برنامه‌های هفتگی است

ره نگار/ استاندار گیلان شنیدن مشکلات تولیدکنندگان و اهتمام به رفع آنها را محور برنامه‌های هفتگی و مستمر خود عنوان کرد و گفت: تولیدکنندگان و صنعت‌گران، با دلگرمی و انگیزه بالا به کار و فعالیت خود ادامه دهند و مسئولان نیز از آنان پشتیبانی می کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ اسدالله عباسی […]

ره نگار/ استاندار گیلان شنیدن مشکلات تولیدکنندگان و اهتمام به رفع آنها را محور برنامه‌های هفتگی و مستمر خود عنوان کرد و گفت: تولیدکنندگان و صنعت‌گران، با دلگرمی و انگیزه بالا به کار و فعالیت خود ادامه دهند و مسئولان نیز از آنان پشتیبانی می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ اسدالله عباسی امروز (چهارشنبه) در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی در شهر صنعتی رشت و برگزاری کارگروه رفع موانع تولید استان در محل یکی از این واحدهای تولیدی؛ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صنعت، یکی از مزیت های نسبی گیلان است که بازدید میدانی از مجموعه های صنعتی را در زمره برنامه های مستمر خود قرار داده‌ام.
وی با اشاره به کارگران پرشماری که در این واحدها فعالیت دارند، رسیدگی به مسائل کارگری، کارفرمایی و نیز نقش آفرینی حمایتی دولت را از اهداف خود در این بازدیدها عنوان کرد.
استاندار گیلان شناسایی و رفع موانع پیش روی توسعه فعالیت این واحدها را مورد تأکید قرار داد و گفت: چنانچه برطرف کردن مشکلات نیازمند رایزنی و پیگیری از مقامات ملی باشد، بطور قطع این مهم صورت می گیرد و در صورت نیاز از وزیر صمت برای سفر به گیلان دعوت خواهم کرد.
عباسی رسیدگی و اهتمام به رفع تنگناهای توسعه فعالیت واحدهای تولیدی را جزو سیاست های دولت مردمی سیزدهم ذکر و خاطرنشان کرد: دست تولید کنندگان که زمینه ساز به گردش درآوردن چرخ اقتصادی و اشتغال را فراهم می‌سازند، به گرمی می فشارم.
وی با اشاره به بازدید امروز خود از یکی از کارخانه های تولید کاغذ و مقوا و نیز ظرفیت‌های موجود در حوزه‌های مختلف استان بویژه در بخش استفاده از ضایعات کاغذ، گفت که شهرداران، بخشداران و دهیاران با بهره گیری از ظرفیت های مردمی و رسانه ها، می‌توانند زمینه درآمدزایی را فراهم سازند.
استاندار گیلان افزود: تولیدکنندگان و صنعت گران با دلگرمی و انگیزه بالا به کار و فعالیت خود ادامه دهند و مسئولان نیز از آنان پشتیبانی می کنند.
وی با تصریح اینکه بایستی تا پایان امسال میزان تحقق شعار نامگذاری شده از سوی رهبر انقلاب و توفیقات حاصله را در هر بخش اعلام کنیم؛ خطاب به اعضای کارگروه رفع موانع تولید استان گفت که وظیفه سنگینی بر عهده دارید، چراکه حرف‌های بیان شده در این جلسات، شعاری نیست و باید به آنها جامه عمل پوشانده شود.
استاندار گیلان امروز از چند واحد تولیدی و صنعتی واقع در شهر صنعتی رشت بازدید کرد و در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان که در یکی از این واحدها تشکیل شد، دستورهای لازم منظور رسیدگی و رفع مشکلات را صادر کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری گیلان