شرکت سیمان خزر تامین کننده محصولی مرغوب و با کیفیت بالا در استان است/ در بحث صادرات سیمان اقداماتی خوبی در حال انجام است
شرکت سیمان خزر تامین کننده محصولی مرغوب و با کیفیت بالا در استان است/ در بحث صادرات سیمان اقداماتی خوبی در حال انجام است
ره نگار/ دکتر اسحق جمال امیدی گفت: شرکت سیمان خزر تامین کننده محصولی مرغوب و با کیفیت بالا در سطح استان است. 

ره نگار/ دکتر اسحق جمال امیدی گفت: شرکت سیمان خزر تامین کننده محصولی مرغوب و با کیفیت بالا در سطح استان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران – فاطمه لطیفی: مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت سیمان خزر در نشست با اصحاب رسانه گیلان به نقش تاثیرگذار رسانه بر جامعه اشاره کرد و گفت: اهمیت خبر، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در پیشبرد اهداف یک سازمان بر کسی پوشیده نیست و به شخصه به تاثیر رسانه بر عملکرد یک شرکت اعتقاد دارم.

دکتر اسحق جمال امیدی با بیان اینکه رسانه می تواند یک کمک و یک همراه برای صنعت و تولید باشد افزود: نقد منصفانه از صنعت، عاملی است برای رشد، تعالی و تکامل تولید و یک نقد مغرضانه منشا و ترویج دهنده بدبینی در جامعه خواهد بود.

وی در ادامه ضمن تاکید بر اینکه کسب موفقیت های پیاپی و رتبه های برتر این شرکت حاصل تلاش های شبانه روزی تیم سیمان خزر و حمایت های رسانه بوده است تصریح کرد: قبل از سال ۹۹، تعداد ۱۰ تا ۱۲ کارخانه در سطح استان در زمینه تولید و توزیع سیمان فعال بودند که متاسفانه کم کیفیت ترین سیمان را در بازار توزیع می‌کردند.

جمال امیدی اضافه کرد: خوشبختانه در حال حاضر سیمان مرغوب و با کیفیت بالا تولید و توزیع می شود.

وی در ادامه افزود: شرکت سیمان خزر در حال حاضر ۸۰ درصد سیمان مصرفی استان را تامین می کند که این میزان در سال های گذشته تقریبا ۴۰ تا ۵۰ درصد بوده است.

جمال امیدی با این توضیح گفت: ماهانه ۱۳۰ هزار تن سیمان در این شرکت تولید می‌شود و میزان مصرفی استان ۱۵۰ هزار تن است که در واقع تامین کننده ۸۰ درصد مصرف استان می باشد.

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره سیمان خزر همچنین در خصوص اشتغال و پرسنل فعال این شرکت گفت: حدود هزار نفر مشغول به فعالیت هستند که توانسته به لحاظ اشتغالزایی جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهد.

وی ادامه داد: در بحث صادرات نیز اقدامات خوبی انجام گرفته است بطوریکه کشور روسیه نیز بازدیدی از شرکت سیمان خزر داشته که انشالله در مقوله صادرات به کشورهای دیگر نیز با قدرت بیشتر قدم بر خواهیم داشت.

جمال امیدی همچنین در خصوص ساخت و ساز و تجهیز دستگاه ها گفت: امسال به لحاظ جلوگیری از آلاینده های محیطی اقدام به تعویض کل تجهیزات شرکت نمودیم و محیط زیست استان نیز یکی از حامیان شرکت سیمان خزر بود که در این راستا ما را همراهی کرده است.

وی همچنین از شرکت برق گیلان نیز بواسطه همراهی در تامین برق این کارخانه قدردانی کرد و از شرکت گاز استان نیز خواستار حمایت و همکاری بیشتر در جهت تحقق اهداف و برنامه های این شرکت تولیدی شد‌‌.

جمال امیدی همچنین در پایان سخنان خود دریافت تندیس واحد برتر از سوی رئیس جمهور را حاصل خرد جمعی و تلاش های تیم و پرسنل زحمتکش شرکت سیمان خزر و اطلاع رسانی های دقیق و منصفانه اصحاب رسانه عنوان کرد.

گفتنی است در پایان از خبرنگاران فعال و همیشه همراه این شرکت تجلیل بعمل آمد.

  • نویسنده : فاطمه لطیفی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران