شرکت ستاره نادی از واحدهای تولیدی موفق در کشور است 
شرکت ستاره نادی از واحدهای تولیدی موفق در کشور است 

ره نگار/ رئیس و جمعی از مسئولین واحدهای تامین اجتماعی لاهیجان با مدیرعامل شرکت ستاره نادی دیدار نموده و لوح تبریک ارسالی از سوی مدیرکل را تقدیم وی نمودند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ همزمان با دهه فجر و در راستای فعالیتهای تعاملاتی با شرکای اجتماعی ، حسام الدین شریفی رئیس تامین اجتماعی شعبه […]

ره نگار/ رئیس و جمعی از مسئولین واحدهای تامین اجتماعی لاهیجان با مدیرعامل شرکت ستاره نادی دیدار نموده و لوح تبریک ارسالی از سوی مدیرکل را تقدیم وی نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ همزمان با دهه فجر و در راستای فعالیتهای تعاملاتی با شرکای اجتماعی ، حسام الدین شریفی رئیس تامین اجتماعی شعبه لاهیجان به اتفاق تعدادی از مسئولین واحدهای تخصصی با مهندس پاکدامن مدیرعامل شرکت ستاره نادی دیدار و طی نشستی به تبادل نظر در خصوص موضوعات مختلف کاری پرداختند.

حسام الدین شریفی رئیس تامین اجتماعی شعبه لاهیجان در این دیدار ، شرکت ستاره نادی را از واحدهای موفق در سطح استان و عرصه کشوری قلمداد نموده و آنرا افتخاری برای شهر لاهیجان دانست.

در این نشست از تعامل مثبت و انجام تکالیف قانونی توسط کارفرما و صیانت از حقوق بیمه شدگان این شرکت قدردانی و لوح تبریک ارسالی از سوی علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان که به پاس انتخاب شرکت ستاره نادی بعنوان صادرکننده نمونه کشور صادر شده بود به نیابت از وی تقدیم مدیرعامل شرکت گردید.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی گیلان