شرکت توزیع برق گیلان با آمادگی کامل به استقبال عید نوروز می رود
شرکت توزیع برق گیلان با آمادگی کامل به استقبال عید نوروز می رود

ره نگار/ مدیر عامل توزیع برق گیلان گفت:برنامه ریزی گسترده ایی به منظوراطمینان از تداوم ارائه خدمات شایسته به هموطنان گیلانی در طول سال و به خصوص ایام نوروز،انجام شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت :خادمان  شما در شرکت تمام تلاش خود را […]

ره نگار/ مدیر عامل توزیع برق گیلان گفت:برنامه ریزی گسترده ایی به منظوراطمینان از تداوم ارائه خدمات شایسته به هموطنان گیلانی در طول سال و به خصوص ایام نوروز،انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت :خادمان  شما در شرکت تمام تلاش خود را جهت ارائه  خدمات با کیفیت به شهروندان شریف گیلانی جهت تحقق شعار تلاش بی منت ، تامین برق پایدار ،آسایش و رفاه مشترکین انجام خواهند داد.

وی عنوان کرد: باتوجه به چالش های پیش آمده ناشی ازشیوع بیماری کرونا و تاثیر منفی آن بر تمام صنوف و صنعت و وجودبرخی محدودیتهای  تردد جاده ای وحضور بسیاری از هموطنان درمنزل، حفظ آسایش و آرامش مشترکان گیلانی واطمینان از پایداری شبکه برق به منظورجلوگیری از بروز کوچکترین وقفه درعملکرد بیمارستانها، مراکز بهداشتی و خدماتی در نوروز ۱۴۰۰، بیش ازسالهای گذشته اهمیت پیداکرده است و از این رو  امسال،خادمان شما در شرکت توزیع برق استان تلاش خود را برای تامین آسایش مشترکین، دوچندان کرده اند.

هنرمند در همین راستا افزود: به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و  قطع زنجیره انتقال بیماری کووید ۱۹ و تامین برق مطمئن و پایدار و تداوم این پایداری برای مراکز حساس درمانی، این  شرکت همگام باسایردستگاههای اجرایی درخدمت رسانی به مردم شریف گیلان،همزمان با ایجاداولویت مضاعف دررفع نیازهای حوزه برق کادر درمان، با اجرای طرح ارایه خدمات  غیرحضوری(سامانه برق من)  به متقاضیان و  مشترکان، تاثیربسزایی درکاهش سفرهای بین شهری  داشته است.

وی در خصوص اقدامات  صورت پذیرفته جهت تامین برق مطمئن و پایدار اذعان داشت : با توجه به گستردگی شبکه فشار ضعیف و متوسط در استان، از ابتدای سالجاری تا کنون با اجرای دو طرح بزرگ جهادی ، تاب آوری ،جایگزینی شبکه های فرسوده با کابل خودنگهدار و شناسایی و رفع عیب نقاط قابل بهبودوحادثه خیزشبکه،اقدامات قابل توجهی جهت افزایش پایداری  شبکه صورت پذیرفت.

هنرمند تصریح کرد :افزایش ضریب اطمینان ۷۰۰کیلومتر خطوط فشار متوسط، اصلاح  ۱۰۳ فیدربا اعتباربیش از  ۱۵ میلیارد تومان نتیجه قریب به ۴۰۰ مرحله عملیات اجرایی  تاب آوری  بوده ،همچنین اصلاح و جایگزینی بیش از ۲۰۰۰کیلومتر شبکه سیمی فرسوده با کابل خودنگهدار با صرف هزینه بالغ بر  ۲۶۰ میلیاردتومان طی دوفاز جداگانه  مواردی بوده تا کمترین میزان ناپایداری در شبکه های توزیع برق  متوجه هم استانی های عزیز گردد.

هنرمند در انتها ضمن آرزوی توفیق و سعادت برای همه هموطنان اظهار داشت :با بهترین آرزوها برای شما هم استانی ها ی  گیلانی به استقبال نوروز ۱۴۰۰  خواهیم رفت.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان