سیزدهمین نمایشگاه تخصصی تاسیسات استان گیلان در رشت گشایش یافت
سیزدهمین نمایشگاه تخصصی تاسیسات استان گیلان در رشت گشایش یافت
سیزدهمین نمایشگاه تخصصی تاسیسات استان گیلان در رشت گشایش یافت.

ره نگار/ سیزدهمین نمایشگاه تخصصی تاسیسات استان گیلان در رشت گشایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی گیلان درحاشیه افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه تاسیسات و سیستم های گرمایش و سرمایشی گیلان اظهار داشت: این نمایشگاه فرصت بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می آورد تا توانمندی ها، محصولات و دستاوردهای خود را در سطح وسیعی عرضه نمایند.

سلمان قاسمی افزود: این نمایشگاه تخصصی با حضور جمع کثیری از شرکتهای صنعتی استانی و کشوری برگزار و همواره با استقبال بی‌نظیر صنایع مواجه بوده است.

وی در ادامه به هدف برگزاری این نمایشگاه تخصصی اشاره کرد و گفت: شرکتهای صنعتی در این نمایشگاه محصولات، قابلیت های فنی و نوآوری های خود را به بازدید کنندگان ارائه می نمایند و از تعامل با دست اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت های تجاری موجود بهره می گیرند.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی گیلان با بیان اینکه این نمایشگاه تخصصی از تاریخ ۳۱ مرداد تا ۳ شهریور ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی گیلان دایر می باشد، ادامه داد: واحد‌های تولیدی و بازرگانی محصولاتی از قبیل لوله و اتصالات، تاسیسات مکانیکی ساختمان، پمپ، لوله و تجهیزات استخری، دستگاه های تصفیه آب، ساندویچ پنل، هواکش و الکتروموتور و… را در این نمایشگاه ارائه نموده اند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران