سید رامین محبوب راستگو مشاور رسانه ای مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان شد
سید رامین محبوب راستگو مشاور رسانه ای مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان شد

ره نگار/ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با صدور حکمی سید رامین محبوب راستگو را به عنوان “مشاور داوطلب مدیرعامل در امور مرتبط با رسانه” منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان طی حکمی سید رامین محبوب راستگو را به عنوان “مشاور داوطلب […]

ره نگار/ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با صدور حکمی سید رامین محبوب راستگو را به عنوان “مشاور داوطلب مدیرعامل در امور مرتبط با رسانه” منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان طی حکمی سید رامین محبوب راستگو را به عنوان “مشاور داوطلب مدیرعامل در امور مرتبط با رسانه” منصوب کرد که وی از فعالان رسانه ای با سابقه در استان گیلان نیزمی باشد.
حکم صادره از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان به شرح زیر است:

جناب آقای سید رامین محبوب راستگو با توجه به تعهد، تجربه و سوابق جناب عالی به موجب این حکم به عنوان “مشاور داوطلب اینجانب در امور مرتبط با رسانه” تعیین می شوید.

امید است با اتکال به عنایات خداوند منان و هماهنگی اینجانب و واحد روابط عمومی این جمعیت، نسبت به بازتاب ماموریت های گسترده در زمینه های امدادی، اجتماعی و بشردوستانه جمعیت هلال احمر استان در رسانه های برخط و مکتوب ملی و سایر امور مرتبط موفق باشید.

سیاوش غلامی لویه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان

  • منبع خبر : روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان