سیاوش خداپرست سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیاهکل شد
سیاوش خداپرست سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیاهکل شد
ره نگار/ دکترسیاوش خداپرست جایگزین محمد پاشایی در سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیاهکل شد.

ره نگار/ دکترسیاوش خداپرست جایگزین محمد پاشایی در سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیاهکل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد استان گیلان دکتر سیاوش خداپرست به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیاهکل منصوب شد و از تلاش محمد پاشایی در سرپرستی دانشگاه آزاد سیاهکل تقدیر بعمل آمد‌.

سیاوش خداپرست دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت و برنامه ریزی ورزشی بوده و ۱۴ سال عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد می باشد و از سوابق وی می توان به معاونت آموزشی دانشگاه آزاد سیاهکل به مدت ۲ سال ، مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد واحد لاهیجان به مدت دو سال،رئیس شورای ورزش دانشگاه ازاد اسلامی استان گیلان به مدت ۵ سال، ۱۱ سال رئیس اداره تربیت بدنی واحد لاهیجان را نامبرده، وی همچنین عضو هیات مدیره انجمن علمی مدیریت ورزشی کشور، دییس انجمن علمی مدیریت ورزشی استان گیلان، دبیر کمیته همگانی فدراسیون کاراته، رئیس هیئت کاراته و ژیمناستیک شهرستان لاهیجان و مسئولیت کمیته آموزشی و پژوهش هیئت کاراته استان گیلان را برعهده دارد.

خداپرست دوسال پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد استان گیلان و ۴ سال پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد واحد لاهیجان انتخاب شده است و بیش از ۲۷ جلد کتاب ترجمه و تألیف دارد و حدود ۱۰۰ مقاله علمی و پژوهشی و ISI و نیز بیش از ۱۰۰ مقاله در همایش های ملی و بین المللی در کارنامه دارد.

محمد پاشایی رئیس سابق دانشگاه آزاد سیاهکل هم در حاشیه این مراسم گفت دانشگاه آزاد سیاهکل امسال با یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان سود دهی به عنوان برترین واحد دانشگاه آزاد استان گیلان انتخاب شده است.

گفتنی است، دانشگاه آزاد واحد سیاهکل از سال ۸۶ در سیاهکل آغاز به کار کرده و هم اکنون ۱۰۴۸ دانشجو در ۱۵ رشته فعال در حوزه علوم انسانی و فنی در مقطع کاردانی و کارشناسی را داراست.

 

  • منبع خبر : پایگاه خبری ره نگاران