سه طرح صنعتی در رشت با حضور وزیر صمت افتتاح شد
سه طرح صنعتی در رشت با حضور وزیر صمت افتتاح شد
ره نگاران/ سه طرح صنعتی در شهر صنعتی رشت صبح امروز با حضور وزیر صمت افتتاح شد.

ره نگاران/ سه طرح صنعتی در شهر صنعتی رشت صبح امروز با حضور وزیر صمت افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ عباس علی آبادی، وزیر صمت در جریان سفر یک روزه خود به گیلان ضمن بازدید از  شرکت پوشش آلومینیوم کاسپین کیان شهرصنعتی رشت تولیدکننده فیلم پلاستیکی چند لایه و روکش پلیمری بر روی آلومینیوم، سه طرح مهم صنعتی را نیز افتتاح کرد.

✔️ طرح توسعه شرکت فراوری و ساخت قطعات خودروی ایران

افتتاح از طرح توسعه شرکت فراوری و ساخت قطعات خودروی ایران با مجموعه سرمایه‌گذاری ۱۳۰۰ میلیارد تومان و اشتغال ۳۰۰ نفر یکی از طرح‌هایی بود که امروز توسط وزیر صمت به بهره‌برداری رسید.

این طرح توسعه با تولید انواع کمک فنر با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار عدد در زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع و با زیربنای ۲۵ هزار متر مربع آماده افتتاح شده است.

شرکت فرآوری و ساخت، تنها تولید کننده انواع جعبه فرمان برقی هیدرولیکی خودرو در ایران است و یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه در سال تولید می‌کند.

✔️ طرح توسعه شرکت روکش آریا پویا

وزیر صنعت معدن و تجارت همچنین طرح توسعه شرکت روکش آریا پویا، تولید کننده اوراق فشرده چوبی رنگ شده با سرمایه‌گذاری ۸۵۰ میلیارد تومانی و ظرفیت تولید سالانه ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار متر مربع را نیز افتتاح کرد.

این طرح در زمینی به مساحت ۲۸ هزار و ۶۰۰ مترمربع و با زیربنای ۲۵ هزار و ۶۰۰ مترمربع در حال فعالیت است همچنین اشتغال این شرکت در حال حاضر ۱۸۵ نفر می‌باشد و در طرح توسعه جدید زمینه اشتغال ۲۰ نفر به صورت مستقیم بسترسازی شده است.

✔️ شرکت کارا اندیشه هامرز

وزیر صمت در ادامه از شرکت کارا اندیشه هامرز بازدید نمود. این شرکت با سرمایه‌گذاری ۴۵۰۰ میلیارد ریال که زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم را فراهم کرده را نیز افتتاح کرد.

این شرکت تولید کننده اوراق فشرده چوبی با روکش ملامین با ظرفیت سالانه ۸ میلیون متر مربع و روکش ملامین با ظرفیت سالانه ۹ هزار و ۵۰۰ تن در زمینی به مساحت بیش از ۲۱ هزار متر مربع فعالیت می‌کند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران