سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت معرفی شد
سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت معرفی شد
ره نگار/ با حضور سرپرست فرمانداری رشت، هاشم اسماعیلی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت معرفی شد.

ره نگار/ با حضور سرپرست فرمانداری رشت، هاشم اسماعیلی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس کیا عاشوری صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت که با حضور مدیرکل اداره ورزش و جوانان در محل فرمانداری رشت برگزار شد، با تاکید بر اینکه توسعه ورزش همگانی در جهت بالا بردن میزان سلامتی آحاد جامعه باید در سطح شهرستان با جدیت بیشتری پیگیری شود، افزود: با توجه به تاثیرگذاری ورزش در ایجاد نشاط در جامعه، توسعه ورزش همگانی جزو اصلی‌ترین موضوعات مورد پیگیری دولت مردمی محسوب می‌شود.

عاشوری با اشاره به لزوم نگاهی همه جانبه به توسعه ورزش قهرمانی و تقویت آن در تمام رشته‌های ورزشی در سطح مرکز استان، تصریح کرد: باید در ورزش قهرمانی با کشف استعدادهای موجود در سطح شهرستان و داشتن برنامه ریزی مدون‌ و آموزش مناسب و حمایت های مادی و معنوی، در مسیر کسب نتایج درخشان و امید آفرین توسط جوانان گام برداشت.

وی با تاکید بر لزوم باورپذیری و هویت بخشی به جوانان و اعتماد به این قشر در جامعه، خاطر نشان کرد: ضرورت دارد در راستای امید آفرینی در جامعه و استفاده از ظرفیت جوانان، جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان‌ در شهرستان ها به صورت مستمر و با حضور پررنگ و محوری جوانان نخبه مرکز استان برگزار شود.

سرپرست فرمانداری رشت با تقدیر از زحمات و تلاش های غفاری رئیس سابق اداره ورزش و جوانان رشت، افزود: امیدواریم با حضور رئیس جدید با توجه به تجارب ارزنده ای که دارند و پیگیری مضاعف، شاهد ارتقاء جایگاه ورزش و ساماندهی امور جوانان در سطح شهرستان رشت باشیم.

گفتنی است هاشم اسماعیلی پیش از این شش سال معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار و ریاست فعلی هیات نجات غریق و غواصی استان را در کارنامه کاری خود دارد.

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشت