سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رودبار منصوب شد 
سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رودبار منصوب شد 
ره نگار/ مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان ضمن تاکید بر انجام وظایف قانونی و محوله به بنیاد، خواستار تسریع در ارائه خدمات به مردم شد.

ره نگار/ مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان ضمن تاکید بر انجام وظایف قانونی و محوله به بنیاد، خواستار تسریع در ارائه خدمات به مردم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛  به نقل از  روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان مهندس حامد دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به همراه سید محمود بشیری معاون عمران روستایی و سیدابراهیم خوشروی مسئول روابط عمومی با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رودبار با کارکنان دیدار کرد.

مهندس دائمی در جلسه با کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رودبار با تشکر از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در تمامی حوزه ها، خدمت و کار صادقانه برای مردم را نوعی عبادت توصیف کرد و از همکاران خواست تا از فرصت خدمت به مردم نهایت بهره را ببرند.

وی ضمن تاکید بر انجام وظایف قانونی و محوله به بنیاد، خواستار تسریع در ارائه خدمات به مردم شد.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان شناسایی و پیگیری جذب اعتبارات تکمیلی اقشار کم درآمد در خصوص ساخت واحدهای مسکونی روستایی و همچنین انجام تعهدات برنامه های شهرستان در راستای تحقق اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سالجاری را تاکید نمود.

مهندس دائمی گفت: تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع، یکی از مباحث مهمی است که امروزه در دستگاه های دولتی مطرح است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان افزود: با توجه به اینکه شغل ما به‌ گونه‌ ای است که با اقشار مختلف مردم اعم از شهری و روستایی سر و کار داریم، بایستی به تکریم ارباب‌ رجوع توجه بیشتری داشته باشید.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با بیان اینکه تغییرات در مدیریت، سازمان‌ ها و نهاد ها را از یکنواختی خارج می‌ کند، افزود: بنیاد مسکن با این‌ که یک‌ نهاد بوده ولی در امورات خود کاملاً حرفه‌ ای است.

در پایان موسی پورمیرزا با حفظ سمت سازمانی بعنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رودبار منصوب و از خدمات آقای مهندس رسول رهبری تقدیر نمود.

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد مسکن استان گیلان