سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان منصوب شد
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان منصوب شد
ره نگار/ طی حکمی از سوی معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست رضا زمانی به‌عنوان سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان منصوب شد.

ره نگار/ طی حکمی از سوی معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست رضا زمانی به‌عنوان سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در حکمی رضا زمانی را به سمت سرپرست جدید اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان منصوب کرد.

مهران برادران نصیری مشاور رئیس و سرپرست دفتر ریاست و امور استان های سازمان حفاظت محیط زیست کشور، با حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان حکم انتصاب رضا زمانی را تقدیم وی نمود و بیان کرد: تغییر رویکرد و تحول در مدیریت گریز ناپذیر است و این امر به پویایی و فعال تر شدن مجموعه‌ها کمک می‌کند. تغییر و تحول ذاتاً سازنده و خلاق است و سبب رشد و تکامل در نهادها و سازمان‌ها می‌شود.
مشاور رئیس و سرپرست دفتر ریاست و اموراستان های سازمان بیان کرد: سازمان حفاظت محیط زیست  در حوزه حفظ و صیانت از انفال الهی، شهدا و جانبازان زیادی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است که امیدواریم  با رویکرد جدید در سازمان بتوانیم در حوزه تجهیز پاسگاهها، وسایل نقلیه، سوخت، بودجه  و مسایل مالی و حقوق، عدالت را برقرار نماییم.
برادران نصیری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در دولت مردمی و انقلابی، اراده براین است که مشکلات همکاران خصوصا محیط بانان را که در مواجه رودررو با متعرضین به محیط زیست هستند، کاهش دهیم.

وی اذعان داشت: در مسیر تعالی و پیشرفت و امیدآفرینی در مردم می بایست از نظرات همه دلسوزان، صاحب نظران، متخصصان و سازمان های مردم نهاد در قالب کمیته های فنی استفاده شود و راهکارهای لازم نیز ارایه گردد.

مشاور رئیس و سرپرست دفتر ریاست و اموراستان های سازمان بیان کرد: با کمک دولت مردمی و انقلابی، مجلس و سازمان برنامه بودجه، بتدریج بخش های زیادی از موانع برطرف خواهد شد و در این مسیر می بایست همگی در مقابل شرایط سخت و دشوار اقتصادی محکم و استوار باشید.
در پایان مهران برادران نصیری ضمن قدردانی از زحمات ساسان کفایی مدیر کل سابق اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان، حکم علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست را قرائت و تقدیم رضا زمانی کرد.
در حکم علی سلاجقه خطاب به سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان اینچنین آمده است:
با توجه به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و سوابق اجرایی به موجب این حکم جنابعالی به سمت “سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان گیلان” منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به “عدالت محوری”، “روحیه انقلابی”، “مردم داری”، “پاکدستی و فساد ستیزی”، “قانون مداری”، “مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی” و تعامل با سایر همکاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بکوشید.
توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
رضا زمانی دانشجوی دکترای تنوع زیستی و مدرس دانشگاه است و  پیش از این به عنوان رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان های شفت، فومن و آستانه اشرفیه  مشغول به فعالیت بود.

  • منبع خبر : روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان گیلان