سرود «زائر اولی» به مناسبت دهه کرامت رونمایی شد
سرود «زائر اولی» به مناسبت دهه کرامت رونمایی شد
ره نگار/اثر هفتم کانون به رنگ آسمان از هیات ریحانه الحسین (س) آستانه اشرفیه با عنوان «زائر اولی» که متشکل از بچه های شاهد و ایثارگر است در رشت رونمایی شد.

ره نگار/اثر هفتم کانون به رنگ آسمان از هیات ریحانه الحسین (س) آستانه اشرفیه با عنوان «زائر اولی» که متشکل از بچه های شاهد و ایثارگر است در رشت رونمایی شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در حاشیه جشن بزرگ میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر که از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت برگزار شد از اثر هفتم کانون به رنگ آسمان از هیات ریحانه الحسین (س) آستانه اشرفیه با عنوان ” زائر اولی ” که متشکل از بچه های شاهد و ایثارگر هستند رونمایی شد.
سیدمحمدحسین جعفری_ تهیه کننده زائر اولی در خصوص این اثر گفت: ” اثر جدید کانون به رنگ آسمان با مشارکت کانون های خدمت رضوی استان گیلان تولید گردید و در این مسیر شهرداری رشت ، حرم حضرت سلطان سیدجلال الدین اشرف و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نیز همراهی نمودند.
وی خاطر نشان کرد: این اثر چون هفت اثر دیگر با صدای سید امیر ارسلان میرهاشمی نسب و گروه دهه نودی به رنگ آسمان تولید و ان شاءالله در ایام دهه کرامت در اقصی نقاط استان گیلان  اجرا خواهد شد.
نسیم عباس نژاد_ مدیرکانون فرهنگی به رنگ آسمان نیز از زحمات و تلاش ۲۸ همیار فعال در این گروه گفت و خاطر نشان کرد: کودکان امروز ما آینده سازان ایران عزیزما هستند و باید در کار فرهنگی جدی گرفته شوند.

جعفری در پایان از گروه رسانه ای رافا بعنوان رسانه جوان و فعال هیات ریحانه الحسین (س) تشکر و از پخش نماهنگ این اثر از شبکه های سراسری و شبکه استانی باران خبر داد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران