ساخت بیش از ۲ هزار واحد مسکن ملی
ساخت بیش از ۲ هزار واحد مسکن ملی

ره نگار/ ۲ هزار و ۵۶۶ واحد مسکن ملی در گیلان ساخته خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مدیرکل بنیاد مسکن گیلان گفت: با اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان همزمان با سراسر کشور، قرار است ۲ هزار و ۵۶۶ واحد با مشارکت این بنیاد و اداره کل راه و شهرسازی استان، […]

ره نگار/ ۲ هزار و ۵۶۶ واحد مسکن ملی در گیلان ساخته خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مدیرکل بنیاد مسکن گیلان گفت: با اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان همزمان با سراسر کشور، قرار است ۲ هزار و ۵۶۶ واحد با مشارکت این بنیاد و اداره کل راه و شهرسازی استان، برای متقاضیان ساخته شود.

محمد اکبرزاده افزود: اداره کل راه و شهرسازی استان بیش از ۱۶ هزار و ۴۱۸ مترمربع زمین در قالب ۵۶ قطعه در۱۰ شهر رشت، کیاشهر، لنگرود، صومعه سرا، رودسر، بندرانزلی، شفت، ماسال، سیاهکل و مرجقل برای ساخت مسکن ملی به بنیاد مسکن استان تحویل داد.

وی با اشاره به ثبت نام بیش از ۱۲ هزار متقاضی در سامانه طرح اقدام ملی مسکن، اضافه کرد: تاکنون ۳ هزار و ۵۷۳ نفر از این افراد واجد شرایط شناخته شده اند.

مدیرکل بنیاد مسکن گیلان با اشاره به اقدامات انجام شده این بنیاد برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن گفت: نقشه های معماری و مجوزهای اداری برای شروع ساخت این واحد ها تهیه و  پیش پروانه های ساختمانی هم دریافت شده است.

محمد اکبرزاده با بیان اینکه عملیات آماده سازی اولیه طرح اقدام ملی مسکن بنیاد در شهرهای رشت و بندرانزلی آغاز شده است افزود: با قرعه کشی میان متقاضیان لنگرودی و رودسری که ۴۰ میلیون تومان وجه اولیه را پرداخت کرده بودند ، محل ساخت بلوک ها  جانمایی شد.

وی اضافه کرد: پیمانکاران و انبوه سازان واجد شرایط برای شروع عملیات اجرای طرح اقدام ملی مسکن  از طریق انتشار آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار فراخوان و انتخاب می شوند.

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد مسکن گیلان