رکورد مهم نیست، به خاطر مردم خوشحالم / بازیکنانم بی نظیر هستند
رکورد مهم نیست، به خاطر مردم خوشحالم / بازیکنانم بی نظیر هستند

ره نگار/ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از پیروزی تیمش مقابل سوریه ابراز خوشحالی کرد و گفت اهمیت این بازی در مسیر رسیدن به جام جهانی بالا بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در اردن با نتیجه پرگل ۳ بر صفر تیم ملی سوریه را شکست داد […]

ره نگار/ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از پیروزی تیمش مقابل سوریه ابراز خوشحالی کرد و گفت اهمیت این بازی در مسیر رسیدن به جام جهانی بالا بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در اردن با نتیجه پرگل ۳ بر صفر تیم ملی سوریه را شکست داد و حالا فقط به یک پیروزی برای صعود به جام جهانی قطر نیاز دارد. شاگردان اسکوچیچ در صورت غلبه بر عراق در روز هفتم بهمن در تهران، بلیت جام جهانی را سه هفته زودتر از موعد رزرو خواهند کرد.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی که به علت دریافت کارت قرمز در دیدار با لبان، دیدار با سوریه را از روی سکوهای ورزشگاه ملک عبدالله دوم اردن تماشا می‌کرد، بعد از این دیدار گفت: بازی با سوریه را بردیم و واقعا خوشحالم. بیش‌تر به خاطر مردم ایران خوشحالم. فکر می‌کنم دیگر دست‌مان به جام جهانی رسیده است. اهمیت این بازی زیاد بود. بازیکنانم بی‌نظیر هستند.

او درباره رکورد فوق‌العاده خود روی نیمکت تیم ملی ایران و کسب ۱۲ پیروزی از ۱۳ بازی گفت: رکورد و این چیزها مهم نیست. مهم بردن بردن بازی‌ها و رسیدن به جام جهانی بود.

دراگان اسکوچیچ در سال ۲۰۲۱، موفق به کسب ۱۰ پیروزی و یک تساوی شده و یک سال شکست ناپذیر را همراه با تیم ملی ایران تجربه کرد و حالا در شرف شکستن یک رکورد دیگر با تیم ملی و صعود به جام جهانی سه هفته زودتر از موعد مقرر است.

  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا