روحیه استکبارستیزی همچنان در ملت ایران زنده است
روحیه استکبارستیزی همچنان در ملت ایران زنده است

ره نگار/ استاندار گیلان گفت: روحیه استکبارستیزی همچنان در ملت ایران به عنوان یک راهبرد و تفکر زنده است و مبارزه با استکبار ادامه دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) در حاشیه برگزاری مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در پیاده‌راه فرهنگی میدان شهدای […]

ره نگار/ استاندار گیلان گفت: روحیه استکبارستیزی همچنان در ملت ایران به عنوان یک راهبرد و تفکر زنده است و مبارزه با استکبار ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) در حاشیه برگزاری مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در پیاده‌راه فرهنگی میدان شهدای ذهاب رشت در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: مبارزه ضد استکباری امام خمینی (ره) از دهه چهل آغاز شده و همچنان به عنوان یک استراتژی و تفکر  ادامه دارد.
وی استکبارستیزی را در جهت باورها و اعتقادات دینی مردم ایران اسلامی عنوان و خاطرنشان کرد: اجازه نخواهیم داد که دیگران برای ما تصمیم بگیرند و ما روی پای خود ایستاده ایم.
نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه توطئه و جنایات آمریکا طی دهه‌های اخیر را از یاد نمی‌بریم، گفت: در این مسیر پشت سر رهبر معظم انقلاب و ولایت همیشه در صحنه هستیم و مبارزه را برای نفی سلطه ادامه خواهیم داد.
در این مراسم که آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان نیز حضور داشت؛ دکتر حمیدرضا مقدم فر مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنرانی کرد.
گفتنی است، شعار امسال مراسم ۱۳ آبان، ایستادگی و مقاومت ملی ملت ایران رمز افول سلطه استکباری آمریکا است.

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری گیلان