روابط عمومی زندانهای گیلان رتبه خوب کشوری را کسب کرد
روابط عمومی زندانهای گیلان رتبه خوب کشوری را کسب کرد

ره نگار/ بر اساس ارزشیابی صورت گرفته در سازمان زندانهای کشور روابط عمومی زندان های استان گیلان رتبه خوب کشوری را کسب نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان با بیان اینکه روابط عمومی نقشی ارزنده در انعکاس اخبار و اطلاعات در سازمان را ایفا می کند و […]

ره نگار/ بر اساس ارزشیابی صورت گرفته در سازمان زندانهای کشور روابط عمومی زندان های استان گیلان رتبه خوب کشوری را کسب نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان با بیان اینکه روابط عمومی نقشی ارزنده در انعکاس اخبار و اطلاعات در سازمان را ایفا می کند و این مسیر نیز می تواند با معرفی و انعکاس دقیق و صحیح خدمات صورت گرفته در تمامی زمینه های اصلاحی و تربیتی قدم های مثبتی برای شناساندن اقدامات انجام شده در زندانها باشد افزود: رسالت اطلاع رسانی دقیق، بدون تحریف و حاشیه پردازی می تواند اعتماد عمیقی در دستگاه ها ایجاد نماید.
مدیر کل زندانهای گیلان با بیان اینکه روابط عمومی یک بازوی توانمند در سازمان ها است گفت: یکی از موفقیت های روابط عمومی، شناسایی چالش ها و به فرصت تبدیل کردن آن می باشد که این امر به سازمان ها فقط منوط نمی گردد بلکه در دنیایی امروزی بسیار کاربردی است.
وی در پایان ضمن اهدای لوح تقدیر به محمد رفیعی روابط عمومی زندانهای گیلان، کسب این مقام را به کارکنان زندانهای استان و مسئولان روابط عمومی زندان ها تبریک و گفت.

  • منبع خبر : روابط عمومی زندان های استان گیلان