رضایت مردم شمال، مهمترین مشوق برای تولید محصولات مرغوب و در شان مصرف کنندگان است/ نام سیمان خزر در بالاترین درجه کیفی کشور
رضایت مردم شمال، مهمترین مشوق برای تولید محصولات مرغوب و در شان مصرف کنندگان است/ نام سیمان خزر در بالاترین درجه کیفی کشور
ره نگار/ مديرعامل شركت سیمان خزر در حاشیه درخشش این شرکت در هفتمین همایش ملی کیفیت و دریافت بالاترین سطح تندیس زرین کیفیت کشوری (TQM) گفت: اعتماد و رضایت خاطر مردم شمال، مهمترین مشوق جهت تولید محصولات مرغوب، کم نقص، در شان و شایسته مصرف کنندگان و نام لایق سیمان خزر در بالاترین درجه کیفی کشور بوده است.

 ره نگار/ مدیرعامل شرکت سیمان خزر در حاشیه درخشش این شرکت در هفتمین همایش ملی کیفیت و دریافت بالاترین سطح تندیس زرین کیفیت کشوری (TQM) گفت: اعتماد و رضایت خاطر مردم شمال، مهمترین مشوق جهت تولید محصولات مرغوب، کم نقص، در شان و شایسته مصرف کنندگان و نام لایق سیمان خزر در بالاترین درجه کیفی کشور بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان خزر، این همایش با هدف ارزیابی شرکت‌ها و صنایع مختلف در سطح کشور برنامه‌ریزی گردیده و دستیابی به نتایج متوازن پرورش خلاقیت و نوآوری، ایجاد شراکت، مسئولیت پذیری برای آینده ای پایدار و ارزش یابی برای ذینفعان از مهم‌ترین نکات هفتمین همایش ملی کیفیت شمرده می‌شود که با حضور تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد کشوری و صنعت ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی امروز برگزار شد.

اسحق جمال امیدی، مدیر عامل شرکت سیمان خزر در خصوص نحوه دریافت تندیس گفت: در این همایش شرکت‌ها با معیارهای مدل تعالی سازمانی شامل رهبری استراتژی، کارکنان، شراکت، منابع، نتایج مشتریان، نتایج کلیدی و جامعه مورد ارزیابی قرار گرفتند و در این رابطه حاکمیت و رهبری، استراتژی، محورهای اجرایی، تامین منابع مالی، کیفیت، کسب و کار و تکنولوژی، اصلی‌ترین معیارهای مدل جامع بلوغ مدیریت و ارزیابی واحد ها را تشکیل دادند.

در پایان شرکت سیمان خزر با اتخاذ رویکردهای متنوع و اجرای موارد مذکور از جمله کیفیت بالای محصولات، مدیریت استراتژیک، مدیریت فرایندها، رهبری اثر بخش، مدیریت زنجیره تأمین، مدیریت مالی، مدیریت دانش و مدیریت فناوری اطلاعات، موفق به دریافت بالاترین سطح تندیس زرین کشوری از هفتمین همایش ملی کیفیت گردید.

وی در حاشیه برپایی این اجلاس کشوری گفت: اتحاد و انسجام پرسنل شرکت سیمان خزر با هدف مشترک تولید بهینه کمی و کیفی، شامل تولید حداکثری در راستای اجرای فرامین اقتصاد مقاومتی و نیز ارائه محصول با کیفیت بالا با اعتقاد به اهمیت و اولویت به استحکام محل سکونت مصرف کنندگان، موجبات کسب افتخارات متعدد در این واحد تولیدی را فراهم نموده است.

جمال امیدی با اشاره به نامگذاری سال جاری بنام مهار تورم، رشد تولید گفت: اعتماد و رضایت خاطر مردم شمال، مهمترین مشوق جهت تولید محصولات مرغوب، کم نقص، در شان و شایسته مصرف کنندگان و نام لایق سیمان خزر در بالاترین درجه کیفی کشور بوده است.

شایان ذکر است در این مراسم علاوه بر اعطای تندیس زرین کیفیت به مدیر عامل شرکت سیمان خزر از سرکار خانم مهندس نرگس سفید رئیس واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت سیمان خزر به دلیل عملکرد بسیار مطلوب این واحد با اهدای لوح تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است، هفتمین همایش ملی کیفیت با هدف نهادینه کردن بهبود مستمر کیفیت در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزارشد که بیش از ۳۰۰ شرکت از صنایع مختلف در سطح بالا مورد ارزیابی قرار گرفتند.

  • منبع خبر : روابط عمومی سیمان خزر