رضایتمندی بازنشستگان با تحقق وعده ها و توسعه درمان تامین اجتماعی
رضایتمندی بازنشستگان با تحقق وعده ها و توسعه درمان تامین اجتماعی
ره نگار/ تحقق وعده ها و توسعه درمان تامین اجتماعی استان در یکسال اخیر موجب افزایش رضایتمندی و امیدواری بازنشستگان و بیمه شدگان گیلان گردیده است.

ره نگار/ تحقق وعده ها و توسعه درمان تامین اجتماعی استان در یکسال اخیر موجب افزایش رضایتمندی و امیدواری بازنشستگان و بیمه شدگان گیلان گردیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حسین ابراهیمی_ مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان با اشاره به اقدامات انجام شده گفت: خدا را شاکریم که با یاری و زحمات همکارانمان درمجموعه مدیریت درمان توانستیم به وعده های یکساله ای که به بازنشستگان و بیمه شدگان داده بودیم جامه عمل بپوشانیم که از جمله مهمترین و پیچیده ترین آن برنامه ها، دریافت سند بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) بود که در آخرین روزهای سال گذشته صادر شد که خود این امر سرمنشا بسیاری از اقدامات مهم توسعه ای درمانی و رفاهی در زمین بیمارستان می باشد.

ابراهیمی همچنین از دیگر وعده های به ثمر رسیده در سال گذشته به اتمام پروژه ساخت بیمارستان شهید املاکی کومله، افتتاح و آغاز به کار این بیمارستان در اسفند ماه سال گذشته، جذب نزدیک به ۵۰۰ نیرو انسانی از طریق آزمون استخدامی، افتتاح بخش رادیولوژی و اکوکاردیوگرافی پلی کلینیک تخصصی دریا (انزلی)، افتتاح آزمایشگاه سلولی مولکولی پلی کلینیک شماره یک رشت، توسعه فضای فیزیکی و آغاز فرایند بازسازی مرکز درمانی فومن، تجهیز کلیه مراکز درمانی به دیزل ژنراتور(برق اضطراری)، دریافت مجوز خرید زمین در شهرستانهای صومعه سرا و رضوانشهر جهت احداث مرکز درمانی اشاره داشت و عنوان نمود.

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مصمم است با همفکری و شناسایی دغدغه ها و مطالبات بیمه شدگان و بازنشستگان، با تمام توان از تمام ظرفیتهای موجود برای پیشبرد اهداف و مرتفع سازی عقب ماندگی های استان در بخش درمان استفاده نماید.

در ادامه این نشست اقبال بافکار_ رئیس کانون بازنشستگان استان ضمن ابراز تشکر و قدردانی از پیگیری و فعالیت های مجموعه مدیریت درمان گیلان که با مدیریت دکتر ابراهیمی در راستای تحقق مطالبات و توسعه درمان از هیچ کوششی دریغ نمی نمایند، بیان داشت؛ همواره یکی از مطالبات بیمه شدگان، مستمری بگیران و جامعه کارگری غرب استان راه اندازی بیمارستان در این منطقه است.

وی با بیان اینکه درمان تامین اجتماعی در استان نیازمند توسعه بیشتر برای خدمت به همه گروه های تحت پوشش است گفت: کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی گیلان از تمام ظرفیتهای خود برای توسعه خدمات درمانی در استان حمایت می نماید.

یوسفعلی پوراکبر_ نایب رئیس کانون بازشستگان گیلان هم ضمن قدردانی ازفعالیت های مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اظهار داشت: با تحقق وعده ها و کارهای توسعه ای که در یکساله اخیر در بخش درمان تامین اجتماعی انجام گرفته است، بازنشستگان و بیمه شدگان بیش از هرزمان دیگری به رشد و توسعه درمان استان و تحقق مطالبات خود امیدوار شده اند.

 

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران