راه اندازی ۳۰مرکز خدمات روان شناختی و مشاوره انتخاب رشته کنکور در گیلان
راه اندازی ۳۰مرکز خدمات روان شناختی و مشاوره انتخاب رشته کنکور در گیلان

ره نگار/مراکز انتخاب رشته از روز پنج شنبه ۱۴ مرداد به مدت یک هفته آماده ارائه خدمات به دانش آموزان و داوطلبان کنکور هستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ محمد رحمتی، مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: با توجه به اعلام نتایج کنکور، ۳۰ مرکز انتخاب رشته کنکور سراسری از زمان اعلام نتایج […]

ره نگار/مراکز انتخاب رشته از روز پنج شنبه ۱۴ مرداد به مدت یک هفته آماده ارائه خدمات به دانش آموزان و داوطلبان کنکور هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ محمد رحمتی، مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: با توجه به اعلام نتایج کنکور، ۳۰ مرکز انتخاب رشته کنکور سراسری از زمان اعلام نتایج تا ۲۱ مرداد، آماده ارائه خدمات روان شناختی و مشاوره با استفاده از نرم افزار مورد تأیید آموزش و پرورش است.

او افزود: انتخاب رشته رایانه‌ای با کمک بیش ۱۰۰ مشاور با تجربه آموزش و پرورش گیلان از زمان اعلام نتایج تا مهلت قانونی در مراکز وابسته به آموزش و پرورش انجام می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه بیش از ۳۷ هزار نفر از استان گیلان در کنکور سراسری امسال شرکت کردند، گفت: داوطلبان انتخاب کنکور می‌توانند تا روز پنج شنبه ۲۱ مهر با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت انتخاب رشته تحصیلی خود اقدام کنند.

محمد رحمتی درباره هزینه انتخاب رشته کنکور تصریح کرد: هزینه انتخاب رشته در شهر‌های کوچک و بزرگ بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر است و دانش آموزان مناطق کم برخوردار دارای تخفیف ویژه هستند.

  • نویسنده : مریم عباسی زاده لاله
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران