رئیس جدید بهره برداری مرکز استان شرکت گاز گیلان معرفی شد
رئیس جدید بهره برداری مرکز استان شرکت گاز گیلان معرفی شد
ره نگار/ با حضور سرپرست فرمانداری رشت، مسعود برادران نصیری به عنوان رئیس جدید بهره برداری مرکز استان شرکت گاز گیلان معرفی شد.

ره نگار/ با حضور سرپرست فرمانداری رشت، “مسعود برادران نصیری” به عنوان رئیس جدید بهره برداری مرکز استان شرکت گاز گیلان معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس کیا عاشوری صبح امروز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید بهره برداری مرکز استان شرکت گاز گیلان که با حضور مدیر عامل شرکت گاز گیلان در محل فرمانداری رشت برگزار شد، با بیان اینکه ارائه خدمات شبانه روزی به مردم در شرکت گاز هم جنبه خدماتی دارد و هم از ارزش معنوی برخوردار است، افزود: دستگاه های خدمات رسان همواره به دنبال کسب اعتبار و اعتماد در بین مردم بوده و این هدف با بالا بردن کیفیت خدمات و افزایش رضایت مندی بین مردم محقق می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه هم افزایی، تعامل و مشارکت دستگاه ها با یکدیگر و مردم از مهمترین اهداف دولت است، گفت: ضرورت دارد تا با توجه به وسعت و جمعیت شهرستان رشت، اداره گاز با تمام توان در جهت ارائه خدمات شبانه روزی و رفع احتمالی کمبودهایی که موجب قطعی گاز می‌شوند، اقدام کند.

سرپرست فرمانداری رشت با تقدیر از زحمات و تلاش های مسعودی نیا رئیس سابق بهره برداری مرکز استان شرکت گاز گیلان، افزود: امیدواریم با حضور رئیس جدید با توجه به تجارب ارزنده ای که دارند و پیگیری مضاعف، شاهد ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به مردم در سطح شهرستان رشت باشیم.

گفتنی است مسعود برادران نصیری پیش از این معاونت مالی و پشتیبانی، معاونت بهره برداری شرکت گاز استان گیلان، ده سال سابقه ریاست بهره برداری مرکز استان و … را در کارنامه کاری خود دارد.

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری رشت