دیدار جمعی از پیشکسوتان کشتی گیلان با رئیس شورای اسلامی شهر رشت
دیدار جمعی از پیشکسوتان کشتی گیلان با رئیس شورای اسلامی شهر رشت
ره نگار/جمعی از پیشکسوتان کشتی گیلان در دیدار با محمد حسین واثق کارگرنیا_ رئیس شورای اسلامي شهر رشت، خواستار حمایت شورا از کشتی گیران پیشکسوت به منظور حضور در مسابقات ملی و فرا ملی شدند.

ره نگار/جمعی از پیشکسوتان کشتی گیلان در دیدار با محمد حسین واثق کارگرنیا_ رئیس شورای اسلامی شهر رشت، خواستار حمایت شورا از کشتی گیران پیشکسوت به منظور حضور در مسابقات ملی و فرا ملی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت ، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این دیدار با تاکید بر نگاه حمایتی مدیریت شهری نسبت به ورزش اظهار کرد: پیشکسوتان هر کدام از رشته های ورزشی باید به گونه ای رفتار کنند که الگویی برای نوجوانان و جوانان ورزشکار باشند .

وی با بیان اینکه پهلوانان و قهرمانان اخلاق مدار کشتی در همه ادوار مورد وثوق و اعتماد مردم بودند افزود: مرحوم غلامرضا تختی اسطوره ورزش ایران الگویی مورد وثوق و اعتماد برای مردم بود و این فرهنگ اصیل باید در جامعه حفظ شود.

کارگرنیا با اشاره به اینکه توسعه ورزش در درون محلات بسیار حائز اهمیت است است بیان کرد: معتقدم توسعه ورزش در محلات نباید مختص به یک ورزش خاص باشد و باید با ایجاد بسترهای مناسب ضمن ایجاد فضای نشاط آور، با شناسایی استعدادهای ورزشی در محلات ، بار دیگر نام رشت در عرصه ورزش طنین انداز شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی شورای شهر رشت