دپوی بیش از ۳ میلیارد نوشیدنی قاچاق داخل یک منزل در خمام 
دپوی بیش از ۳ میلیارد نوشیدنی قاچاق داخل یک منزل در خمام 
ره نگار/ فرمانده‌ انتظامي خمام از كشف بيش از 3 هزار قوطي نوشیدنی قاچاق به ارزش 3 میلیارد و 300 میلیون ریال داخل يك منزل در این شهرستان خبر داد. 

ره نگار/ فرمانده‌ انتظامی خمام از کشف بیش از ۳ هزار قوطی نوشیدنی قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال داخل یک منزل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرهنگ “باقر رجبی ویسرودی” فعالیت‌ اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام مالی و حرکت رو به جلوی کشور عنوان کرد و اظهار داشت: برخورد با مفسدان اقتصادی و اخلالگران نظام مالی یکی از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی است.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی دریافت خبری در خصوص دپو مقدار زیادی نوشیدنی قاچاق داخل یک منزل در شهر خمام، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران انتظامی پس از انجام اقدامات فنی و نامحسوس صورت گرفته از صحت موضوع اطمینان حاصل کرده و با هماهنگی قضائی به آدرس این مکان اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمام از کشف ۳ هزار و ۴۱۵ قوطی نوشیدنی قاچاق در بازرسی از محل مورد نظر خبر داد و با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش تقریبی این کشفیات را ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعلام کردند، گفت: در این راستا متهم ۲۲ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: برای مانع‌زدایی از مسیر تولید و پشتیبانی از آن، مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی با قدرت و به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

  • منبع خبر : پليس گیلان