دفترچه بیمه سلامت از اول اردیبهشت سال جاری حذف خواهدشد
دفترچه بیمه سلامت از اول اردیبهشت سال جاری حذف خواهدشد

ره نگار/ دکتر محمدی مدیر کل بیمه سلامت گیلان گفت: یکی از اهداف استراتژیک سازمان بیمه سلامت استفاده حداکثری از دولت الکترونیک می باشد که حذف دفترچه گامی مهم و اساسی در این راستا است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر محمدی افزود:یکی از توقعات به حق مردم، ارائه دهندگان خدمت و بیمه‌ […]

ره نگار/ دکتر محمدی مدیر کل بیمه سلامت گیلان گفت: یکی از اهداف استراتژیک سازمان بیمه سلامت استفاده حداکثری از دولت الکترونیک می باشد که حذف دفترچه گامی مهم و اساسی در این راستا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر محمدی افزود:یکی از توقعات به حق مردم، ارائه دهندگان خدمت و بیمه‌ های سلامت و کل نظام کشور شفافیت حداکثری، ارائه سریع خدمات، پیاده‌ سازی قوانین و مقررات بالادستی و صرفه‌ جویی در وقت و هزینه‌ هاست که این موارد در نسخه نویسی الکترونیک وحذف دفترچه ها که از اردیبهشت سال جاری انجام می گیرد محقق می شود.

وی اضافه کرد: یکی از اهداف استراتژیک سازمان بیمه سلامت استفاده حداکثری از دولت الکترونیک می باشد که حذف دفترچه گامی مهم و اساسی در این راستا می باشد.

مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان با مهم خواندن طرح نسخه نویسی الکترونیکی گفت:با توجه به اینکه اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی بخوبی در استان اجرایی شده است و نسخه نویسی الکترونیکی زیر بنای حذف دفترچه کاغذی می باشد ، لذا می طلبد که موسسات طرف قرارداد در این خصوص همکاری و تعامل خوبی همچون گذشته با این سازمان داشته باشند.

وی یادآور شد: سازمان بیمه سلامت نیز مشوق هایی برای پزشکانی که اقدام به تجویز نسخه الکترونیکی می نمایند دارد که نتیجه این تعامل و رابطه دوطرفه به نفع مردم و رضایتمندی بیمه شدگان خواهد بود.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران