دستگیری ۷ اوباش سابقه‌دار منطقه سنگر 
دستگیری ۷ اوباش سابقه‌دار منطقه سنگر 
ره نگار/ جانشين فرمانده انتظامي استان از شناسايي و دستگيري 7 نفر از اراذل و اوباش و عاملان درگيري و نزاع سریالی و خشن در بخش سنگر شهرستان رشت خبر داد و گفت: اين افراد در اختيار مرجع قضائي قرار گرفته و روانه زندان شدند. 

ره نگار/ جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری ۷ نفر از اراذل و اوباش و عاملان درگیری و نزاع سریالی و خشن در بخش سنگر شهرستان رشت خبر داد و گفت: این افراد در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته و روانه زندان شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سردار “حسین حسن‌پور” با تاکید بر اینکه اقدامات و رفتارهای اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه می‌شود به نارضایتی مردم در این خصوص اشاره کرد و اظهار داشت: حفظ نظم و امنیت مردم خط قرمز پلیس است و افرادی که بخواهند آن را خدشه‌دار کنند با برخورد مقتدرانه و قانونی مجموعه انتظامی مواجه خواهند شد.

وی در ادامه گفت: در پی درگیری‌های سریالی و خشن تعدادی از اراذل و اوباش به صورت انفرادی و دسته جمعی که منجر به مجروحیت جدی برخی از طرفین در ۲ روستا‌ی بخش سنگر شهرستان رشت شده بود، دستگیری این افراد در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از تحقیقات نامحسوس و اقدامات فنی با تعقیب و مراقبت‌های صورت گرفته، متهمان را شناسایی و با هماهنگی قضائی طی چند عملیات‌ مجزا و همزمان آنها را در محل سکونتشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با اعلام اینکه این افراد شرور از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار و دارای سوابق متعددی از قبیل، حمل سلاح، ایجاد درگیری، نزاع و قدرت‌نمایی در اماکن عمومی و سلب امنیت و آسایش مردم هستند، تصریح کرد: برابر اعترافات متهمان، علت درگیری آنها، اختلافات شخصی بوده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته و روانه زندان شدند.

سردار حسن‌پور در پایان با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی، خاطرنشان کرد: پلیس با قاطعیت و جدیت به پشتوانه همکاری آگاهانه شهروندان با اراذل و اوباش و هنجارشکنان برخورد می‌کند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران