در مناطق آزاد رویکردها به سمت تولید متمرکز شده است
در مناطق آزاد رویکردها به سمت تولید متمرکز شده است

ره نگار/ استاندار گیلان گفت: در دولت تدبیر و امید، تغییر راهبردی و اساسی نگاه ها در مناطق آزاد ایجاد و به تولید توجه شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر ارسلان زارع عصر یکشنبه در دیدار مهندس حمیدرضا مومنی مشاور رئیس‌جمهوری و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور اظهار کرد: همواره از منطقه […]

ره نگار/ استاندار گیلان گفت: در دولت تدبیر و امید، تغییر راهبردی و اساسی نگاه ها در مناطق آزاد ایجاد و به تولید توجه شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر ارسلان زارع عصر یکشنبه در دیدار مهندس حمیدرضا مومنی مشاور رئیس‌جمهوری و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور اظهار کرد: همواره از منطقه آزاد انزلی به عنوان یک ظرفیت ارزشمند اقتصادی برای توسعه استان یاد می‌شود.
وی به تغییر راهبردی و اساسی نگاه ها در مناطق آزاد طی دوره دولت تدبیر و امید و توجه به تولید اشاره و خاطرنشان کرد: تلاش‌های مستمری برای جذب سرمایه‌گذاران در منطقه آزاد انزلی، بهره‌گیری از کریدور شمال جنوب و ایفای نقش در تأمین کالاهای اساسی انجام شده است.
در این دیدار دبیر مناطق آزاد کشور با بیان اینکه هر نوع توسعه‌ای باید اثربخش باشد و صرفاً گستردگی مناطق مهم نیست، گفت: از هر اقدامی که اهداف کریدور شمال-جنوب، سهم ایران در اتحادیه اقتصادی اوراسیا را ارتقاء بخشد باید بهره‌گیری شود.
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان