در تعطیلی پیش رو، بازنشستگان تامین اجتماعی نگران دریافت مستمری خود نباشند
در تعطیلی پیش رو، بازنشستگان تامین اجتماعی نگران دریافت مستمری خود نباشند

ره نگار/ روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان طی اطلاعیه ای از انجام سیستمی و متمرکز پرداخت مستمری ها بدون هیچگونه وقفه، بر اساس جدول زمانبندی در ایام تعطیلات پیش رو خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ بدنبال تماس های تلفنی و دغدغه برخی از بازنشستگان و مستمری بگیران بابت چگونگی […]

ره نگار/ روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان طی اطلاعیه ای از انجام سیستمی و متمرکز پرداخت مستمری ها بدون هیچگونه وقفه، بر اساس جدول زمانبندی در ایام تعطیلات پیش رو خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ بدنبال تماس های تلفنی و دغدغه برخی از بازنشستگان و مستمری بگیران بابت چگونگی پرداخت مستمری ها در ایام تعطیلات ادارات و بانکها در روزهای آتی، روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان با صدور اطلاعیه ای از تداوم واریز مستمری ها بر اساس برنامه و جدول زمانبندی اعلام شده بدون هیچگونه وقفه خبر داد.
در این اطلاعیه با اشاره به پیگیری ها و هماهنگی های صورت گرفته مبادی ستادی و با عنایت به اینکه تمامی پرداختهای مستمری ها بصورت سیستماتیک و متمرکز انجام می پذیرد، تاکید گردید این امر در روزهای آتی که همزمان با تعطیلات ناشی از مصوبه ستاد ملی کرونا و همچنین ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خواهد بود بدون وقفه ادامه می یابد.
گفتنی است، پرداخت حقوق مردادماه بازنشستگان و سایر گروههای مستمری بگیر از بیستم این ماه آغاز گردیده و فرایند آن همانند گذشته تا آخر ماه مطابق جدول زمانبندی ادامه خواهد داشت.

  • منبع خبر : روابط عمومی تامین اجتماعی استان گیلان