درخشش تیم کشتی تامین اجتماعی گیلان در مسابقات کارکنان این سازمان
درخشش تیم کشتی تامین اجتماعی گیلان در مسابقات کارکنان این سازمان
ره نگاران/ تیم کشتی تامین اجتماعی استان گیلان در مسابقات ورزشی کارکنان این سازمان علاوه بر کسب دو نشان طلا و برنز، جام اخلاق رقابتها را نیز از آن خود کرد.

ره نگاران/ تیم کشتی تامین اجتماعی گیلان در مسابقات ورزشی کارکنان این سازمان علاوه بر کسب دو نشان طلا و برنز، جام اخلاق رقابتها را نیز از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان؛ تیم کشتی اعزامی این مجموعه به المپیاد ورزشی کارکنان سازمان که به میزبانی استان مازندران انجام گرفت جام اخلاق رقابتها را به خود اختصاص داد.

در این رقابتها همچنین موسی شعبان پناه همکار شعبه یک رشت در وزن ۸۶ کیلوگرم به نشان برنز دست یافته و مسعود غفاری دیگر شرکت کننده از این شعبه در وزن ۷۴ کیلوگرم مدال طلای رقابتها را بر گردن آویخت.

بنا بر این گزارش، مسعود غفاری با شکست قهرمانانی از لرستان و مازندران و ارائه مسابقاتی درخشان در این دوره به عنوان یکی از پدیده های رقابتها معرفی گردید.

گفتنی است، محسن علی جمشیدی نژاد معاون بیمه ای تامین اجتماعی شعبه یک رشت و از قهرمانان سابق این رقابتها در سالهای گذشته و از داوران و مربیان و فعالان کشتی استان، سرپرستی و مربیگری تیم اعزامی را برعهده داشت.

  • منبع خبر : روابط عمومی تامین اجتماعی گیلان