خیرین سلامت اورژانسی تقدیر شدند
خیرین سلامت اورژانسی تقدیر شدند

ره نگار/  ۱۱ خیر سلامت اورژانسی که در بحران کرونا به اورژانس ۱۱۵ گیلان کمک های شایانی داشتند طی مراسمی با حضور دکتر اسدی رییس مرکز اورژانش ۱۱۵ گیلان تقدیر شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه با هماهنگی های انجام شده از سوی ریاست مرکز مدیریت حوادث و […]

ره نگار/  ۱۱ خیر سلامت اورژانسی که در بحران کرونا به اورژانس ۱۱۵ گیلان کمک های شایانی داشتند طی مراسمی با حضور دکتر اسدی رییس مرکز اورژانش ۱۱۵ گیلان تقدیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه با هماهنگی های انجام شده از سوی ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان به ۱۱ خیری که بیشترین کمک ها را در بحران کرونا به فوریتهای پزشکی داشتند با اهدای لوح های سپاس و یادبود از همدلی و همراهی خیرین حوزه سلامت در مقابله با ویروس کرونا قدردانی بعمل آمد.

در این مراسم که به علت شرایط کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی در مدت زمان کوتاه و با تعداد محدود از مسئولین واحد ها برگزار شد دکتر پیمان اسدی رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان ضمن عرض خیر مقدم به خیرین سلامت ازحمایت ها و همراهی های خیرین تقدیر کرد و با بیان بی سابقه بودن و کم نظیر شمردن حمایت های مردمی و خیرین سلامت در زمان مقابله با بحران کرونا گفت: در شرایطی که کل جهان و همینطور کشور ما با ویروسی ناشناخته مواجه شده بود و مردم به شدت ترسیده بودند نوع دوستی و انسانیت در بین آحاد جامعه موج میزد و افراد مختلف به هر نحوی که می توانستند در راستای بهبود شرایط کمک می کردند.

وی در ادامه گفت: استان های گیلان و قم به علت درگیری شدید در فاز اولیه مواجهه با ویروس کرونا بسیار شرایط سختی را پشت سر گذاشتند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان، با یاد اوری یاد و خاطره شهید مدافع سلامت (دکتر وحید منصف کسمایی) رئیس اسبق فوریتهای پزشکی، از عزیزانی یاد کرد که به علت درگیری با ویروس کرونا آسمانی شدند.
دکتر پیمان اسدی در انتهای سخنان خود ضمن تقدیر مجدد از حضور خیرین سلامت، تداوم کمک ها را به جامعه فوریتهای پزشکی که خط مقدم جبهه سلامت هستند از آنها خواستار شد و افزود: ویروس کرونا معادلات فکری ما را بهم زد،مشاهده این حجم از مسئولیت پذیری مردم و همدلی آنها در کنار تیم درمان نشانه ی فرهنگ و تمدن اصیل مردم کشور عزیزمان ایران بوده و ادامه دار خواهد بود.

در ادامه مراسم علیرضا کرمی مسؤل حراست و مسئول‌ کمیته فرهنگی رفاهی نیز ضمن تقدیر مجدد از حضور خیرین گفت:حقیقتا این همراهی و همدلی شما عزیزان در سخت ترین شرایط به همکاران ما در سطح استان انرژی مضاعف بخشید تا با تلاش هرچه تمام تر به مراقبت از بیماران عزیز بپردازند.

وی همچنین به همکاران پرتلاش اورژانسی که در این مدت به ویروس کرونا مبتلا شدند اشاره کرد و گفت: تعداد بسیاری از همکاران فوریتهای پزشکی و خانواده هایشان به ویروس کرونا مبتلا شدند اما دست از کار نکشیده و با تمام توان به امدادرسانی پرداختند.

در این نشست همچنین خیرین سلامت اورژانسی ضمن معرفی خود و موسسات خود به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

شایان ذکر است در پایان توسط ریاست مرکز اورژانس گیلان، لوح سپاس و یادبودی به خیرین سلامت اهدا گردید.

گفتنی است این مراسم اولین مراسم تقدیر از خیرین سلامت اورژانسی بود و از دیگر خیرین اورژانسی نیز در برنامه های آتی تجلیل خواهد شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان