خون شهدا و استقامت خانواده های شاهد و ایثارگر پشتوانه دوام عزت انقلاب است
خون شهدا و استقامت خانواده های شاهد و ایثارگر پشتوانه دوام عزت انقلاب است
ره نگار/ مدیرعامل سیمان خزر در  آیین تجلیل از خانواده شهدای کارگری، تولید و ایثارگران شرکت سیمان خزر گفت: پشتوانه و پشتیبان دوام عزت انقلاب اسلامی، خون مطهر شهدا و صبر و از خودگذشتگی خانواده های معزز شاهد و ایثارگران می باشد.

ره نگار/ مدیرعامل سیمان خزر در  آیین تجلیل از خانواده شهدای کارگری، تولید و ایثارگران شرکت سیمان خزر گفت: پشتوانه و پشتیبان دوام عزت انقلاب اسلامی، خون مطهر شهدا و صبر و از خودگذشتگی خانواده های معزز شاهد و ایثارگران می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان خزر؛ ایین تکریم و تجلیل از خانواده شهدای کارگری، تولید و ایثارگران شرکت سیمان خزر با حضور جمال امیدی، مدیرعامل شرکت سیمان خزر،  مهندس داراب زاده مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای استان و  عموپور فرماندار شهرستان رودبار امروز در محل کارخانه این شرکت برگزار شد.

جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به میهمانان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس، مدافع حرم و تولید برلزوم وحدت، همدلی و تقویت روحیه ایثار و شهادت تاکید کرد و گفت: پشتوانه و پشتیبان دوام عزت انقلاب اسلامی، خون مطهر شهدا و صبر و از خودگذشتگی خانواده های معزز شاهد و ایثارگران می باشد.

وی در ادامه با اشاره به فرموده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که شرط شهید شدن، شهید بودن است، در خصوص ویژگیهای شاخص شهدا منجمله عشق به خدا، اخلاص، شجاعت، ولایت پذیری، ایثار و از خود گذشتگی، ثابت قدم بودن، حیا، نظم و انضباط و غیره توضیحاتی عنوان نموده و گفت: تنها شهید است که  طلب بازگشت به دنیا را جهت دوباره شهید شدن دارد.

جمال امیدی همچنین اظهار داشت: ادبیات مشترک شهدا اشک و توسل بوده و معرفت، معنویت و پیراستگی از انگیزه‌های دنیوی ایشان موجبات تربیت نسل جدید جوانان انقلابی را فراهم نموده است.

وی با بیان اینکه شرکت در خرداد و تیرماه سال جاری رکورد های تولید و تحویل ماهیانه را از بدو تأسیس تا کنون ثبت نموده، اظهار داشت: عشق به خدمت صادقانه در بین کارکنان این واحد تولیدی، محصولات شرکت سیمان خزر را در بازارهای مصرف متمایز کرده و نتیجه تلاش های همه همکاران اخذ تندیس زرین کیفیت کشوری و انتخاب بعنوان واحد نمونه کشوری بوده است.

وی همچنین با بیان اینکه پایگاه بسیج کارگری کارخانه سیمان خزر بعنوان پایگاه نمونه در سطح کشور منتخب گردیده از زحمات خالصانه محمدخانی فرمانده پر تلاش و خدوم پایگاه تقدیر و قدردانی کرد.

عموپور، فرماندار شهرستان رودبار در این مراسم اشاره کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا و تجلیل از خانواده شهدا و ایثار گران  موجب تحکیم ولایت پذیری و اعتلای و اهتزاز پرچم شکوهمند ایران اسلامی می‌گردد.

فرماتدار رودبار همچنین افزود: تلاش و همت مدیریت و کارکنان سیمان خزر موجب کسب موفقیت ها و جایگاه بالایی در سطح استان و کشور گردیده است.

سرهنگ اسکندری فرمانده فرمانده بسیج کارگری استان در آیین تجلیل و تکریم از مقام شامخ کارگر و شهدای کارگری سیمان خزر با عنوان اینکه کارگران با مسئولیت‌پذیری خود در سنگر خط مقدم اقتصاد مقاومتی می‌باشند و اشاره به کسب رتبه استانی و کشوری سیمان خزر تصریح کرد: کسب چنین مرتبه‌ای نشان از مسئولیت‌پذیری همه اعضای این مجموعه است.

حجت الاسلام ملکی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه رودبار نیز در این آیین در خصوص ارزش کار،  کارگر و اهمیت کار فی سبیل الله و مسائل اقتصادی کشور سخنانی ایراد نمود.

همچنین در پایان این آیین، از خانواده شهدای کارگری، شهدای صنعت و ایثارگران در شرکت سیمان خزر با اهداء لوح سپاس تجلیل و قدردانی گردید.

شایان ذکر است، سرهنگ اسکندری فرمانده بسیج کارگری و امور اقشار استان، طهمورث عموپور فرماندار شهرستان رودبار، سرهنگ مومن زاده جانشین فرمانده سپاه شهرستان رودبار، حجت الاسلام ملکی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان، حاج آقا رستمی دادستان شهرستان رودبار و روسای ادارات منابع طبیعی، تعزیرات حکومتی، صنعت و معدن، کار و رفاه اجتماعی، بنیاد شهید شهرستان، آموزش و پرورش شهرستان، اعضاء شورا و شهردار لوشان، کلانتری ۱۴ لوشان، کمیته امداد و مدیران و کارکنان سیمان خزر در این آیین حضور داشتند.

  • منبع خبر : روابط عمومی سیمان خزر