خودسوزی خانم ۴۷ ساله در رشت/ انتقال فرد مجروح به بیمارستان
خودسوزی خانم ۴۷ ساله در رشت/ انتقال فرد مجروح به بیمارستان
ره نگار/ معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از خودسوزی یک خانم 47 ساله در شهر رشت خبر داد و گفت: با اقدامات به موقع صورت گرفته توسط مردم، این فرد برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

ره نگار/ معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از خودسوزی یک خانم ۴۷ ساله در شهر رشت خبر داد و گفت: با اقدامات به موقع صورت گرفته توسط مردم، این فرد برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرهنگ “مجید رسول‌زاده فرساد” در گفت‌وگو یی درمورد جزییات این حادثه گفت: در پی دریافت تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر خودسوزی خانمی با بنزین در یکی از محله‌های شهر رشت، بلافاصله ماموران انتظامی در محل مورد نظر حضور یافتند.

وی با بیان اینکه این خانم با ریختن بنزین روی خود در وسط خیابان اقدام به آتش زدن خود نمود افزود: برابر تحقیقات انجام شده، علت خودسوزی این خانم ۴۷ ساله اختلاف شدید وی با همسر ۵۲ ساله‌اش اعلام شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان در ادامه تصریح کرد: پس از اقدام به خودسوزی، بلافاصله عوامل آتش نشانی و امدادی نیز در محل حاضر شدند و این فرد برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

این مقام انتظامی ضمن تاکید بر قداست نهاد خانواده و حل مشکلات بر اساس آموزه‌های دینی و فرهنگ ایرانی، راه حل پیشگیری از این حوادث را در خویشتنداری، تعقل و پایبندی و توجه به کانون گرم خانواده دانست.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران