خط مستقیم مبادلات پستی رشت به مقاصد استانهای مازندران، اصفهان و اردبیل راه اندازی شد
خط مستقیم مبادلات پستی رشت به مقاصد استانهای مازندران، اصفهان و اردبیل راه اندازی شد

ره نگار/ در راستای سرعت و امنیت ارائه خدمات پستی خط مستقیم رشت به اردبیل و رشت به اصفهان و رشت به مازندران طی چند ماه اخیر راه اندازی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهدی فخربین سبحانی، مدیرکل پست استان گیلان با اعلام این خبر گفت: “با اجرای خط های مستقیم مرسولات […]

ره نگار/ در راستای سرعت و امنیت ارائه خدمات پستی خط مستقیم رشت به اردبیل و رشت به اصفهان و رشت به مازندران طی چند ماه اخیر راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهدی فخربین سبحانی، مدیرکل پست استان گیلان با اعلام این خبر گفت: “با اجرای خط های مستقیم مرسولات پستی استان گیلان به مقاصد استانهای اردبیل ، اصفهان و مازنداران بصورت مستقیم بعد از قبول از مشتری در استان تجزیه و به مراکز استانهای ذکر شده ارسال می گردد.
وی یادآور شد : خط مستقیم رشت به اصفهان شامل مرسولات استانهای “چهارمحال و بختیاری ، شیراز ، خوزستان و اصفهان ” بوده و خط مستقیم رشت به مازندران شامل مرسولات استانهای “مازندران، گلستان، سمنان و خراسان شمالی” می باشد.
مهدی فخربین سبحانی ادامه داد: ” با اجرای خط مستقیم و ایجاد هاب های پستی منطقه ای در کشور سرعت ارسال و امنیت مرسولات بدلیل انجام یک مرحله تخلیه مرسولات از آسیب دیدگی مرسولات جلوگیری و باعث افزایش رضایت مشتریان خواهد شد “.
مدیرکل پست استان گیلان افزود: همزمان با شیوع ویروس کرونا با توسعه تجارت الکترونیک و با هدف حمایت از استارتاپ های نوپا و استقبال مردم از خریدهای اینترنتی شرکت ملی پست با بکارگیری از تمام زیر ساختها و امکانات موجود و ایجاد هاب های منطقه ای و همچنین استفاده از ظرفیتهای حمل و نقل هوایی و ریلی در کشور توانسته اقدام ارزشمندی در جهت افزایش رضایت و اعتماد مردم به استفاده از خدمات پستی و کمک به قطع زنجیره کرونا در سطح کشور بر دارد.
وی با بیان اینکه رضایت مشتریان همواره از مهمترین اهداف این نهاد خدمت رسان بوده گفت: همچنان شرکت ملی پست با تجهیز سخت افزاری، استفاده از فناوری های نوین و زیر ساختهای موجود برای ارائه خدمات مطلوب تر در حال گام برداشتن به سمت ارائه خدمات باکیفیت با تمام ظرفیتها می باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره پست گیلان