خدمت در بنیاد مسکن خدمت به امام خمینی (ره) است
خدمت در بنیاد مسکن خدمت به امام خمینی (ره) است

ره نگار/ سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، به همراه حجت السلام والمسلمین قربان پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان با آیت ا… رسول فلاحتی نماینده معزز ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرپرست بنیاد مسکن انقلاب […]

ره نگار/ سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، به همراه حجت السلام والمسلمین قربان پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان با آیت ا… رسول فلاحتی نماینده معزز ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در ابتدا ضمن ارایه گزارشی از عملکرد بنیاد مسکن، ساخت ۳۰۰۰ مسکن محرومین را از جمله برنامه های عملیاتی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: ساخت و مقاوم سازی مسکن در اولویت برنامه های این نهاد قرار دارد.
برزگر با اشاره به اینکه متولی طرح مسکن ملی در استان شدیم، بیان کرد: تفاهمنامه ساخت تعداد یک هزار و ۷۶۰ واحد مسکونی شهری با راه و شهرسازی گیلان منعقد گردید.
سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان شاخص تهیه طرح های هادی روستایی گیلان را ۹۸ درصد اعلام کرد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان نیز با ارائه گزارش برنامه های فرهنگی از آیت اله فلاحتی جهت حضور در بنیاد مسکن و دیدار با پرسنل دعوت بعمل آورد.
در ادامه آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه حساب ۱۰۰ از جمله یادگارهای امام راحل است اظهار کرد: خدمت در بنیاد مسکن خدمت به امام است.
وی افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکنون فعالیت های بسیار موثری در کشور انجام داده است.
آیت ا… فلاحتی با قدردانی از همه کسانی که کار جهادی می کنند، تصریح کرد: اجرای برنامه در روستاها نیازمند فرهنگ سازی است ضمن اینکه در اجرای طرح های هادی باید به اولویت ها توجه شود.
آیت الله فلاحتی اجرای طرح هادی را به نفع مردم دانست و بیان کرد: بعضی از روستاهای گیلان تاریخی هستند و در اجرای طرح هادی باید به ویژگی آنها توجه شود.

آیت اله فلاحتی، فرهنگ را موضوع اصلی در مسائل اجتماعی ذکر کرد و یادآور شد: فعالیت های فرهنگی باید با نگاه به فرهنگ بومی محلی مناطق گیلان انجام شود. وی با بیان اینکه توجه به روستاهای گیلان حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: هنوز فرهنگ روستاهای استان برای مردم شناخته شده نیست نماینده معزز ولی فقیه در گیلان بر ترویج فرهنگ روستا تاکید کرد و افزود: فرهنگ و آداب خوب بومی بسیاری داریم که می توان به بهترین نحو رسانه ای کرد می طلبد فعالیت بیشتری در این زمینه انجام شود.
آیت الله فلاحتی با تاکید بر فرهنگ سازی مقاوم سازی مسکن برای مردم، اظهار کرد: در اجرای طرح های هادی و مقاوم سازی مسکن روستایی باید محکم کاری را جدی بگیرید زیرا محکم کاری موجب دعاگویی مردم نسبت به مسئولان می شود. وی، داشتن سعه صدر توسط متولیان امر را مهم خواند.

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد مسکن استان گیلان