خدمات حیات بخش پزشکان سخت کوش و فرهیخته موجب شکوفایی این حرفه ارزشمند شد
خدمات حیات بخش پزشکان سخت کوش و فرهیخته موجب شکوفایی این حرفه ارزشمند شد

ره نگار/ مدیر کل بیمه سلامت در پیامی فرا رسیدن یکم شهریور ماه مصادف با روز پزشک را به پزشکان و جامعه پزشکی کشور تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در متن پیام دکتر محمدی مدیر کل بیمه سلامت آمده است است: اول شهریور ماه، سالروز تولد حکیم پرآوازه مشرق زمین پزشک […]

ره نگار/ مدیر کل بیمه سلامت در پیامی فرا رسیدن یکم شهریور ماه مصادف با روز پزشک را به پزشکان و جامعه پزشکی کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در متن پیام دکتر محمدی مدیر کل بیمه سلامت آمده است است: اول شهریور ماه، سالروز تولد حکیم پرآوازه مشرق زمین پزشک و فیلسوف شهیر ایرانی، ابوعلی سینا، فرصتی مناسب برای یادآوری و درک اهمیت جایگاه و خدمات جامعه پرتلاش و توانمند پزشکی است. خدمات حیات بخش پزشکان سخت کوش و فرهیخته بار دیگر موجب شکوفایی و تعالی این حرفه ارزشمند در این مرز و بوم شده و در شرایط حساس کنونی که ویروس کرونا برکشور سایه انداخته مردم ما بیش از گذشته خدمات جامعه پزشکی و کادر درمانی را قدردانسته و ازخودگذشتگی و فداکاری این مدافعان سلامت را ارج می نهند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جامعه پزشکی این روز خجسته را خدمت تمامی پزشکان متعهد و دلسوز به ویژه پزشکان خدوم و پرتلاش استان گیلان تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای همه شما عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می نمایم. به همین مناسبت از مردم بزرگوار استان گیلان نیز می خواهم تا در حمایت از تلاش های فداکارانه خانواده سلامت استان، به رعایت اصول بهداشتی پایبند بوده و حامی سلامت خود و عزیزانشان باشند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران