خداحافظی امام پناهی از فرمانداری برای حضور در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی
خداحافظی امام پناهی از فرمانداری برای حضور در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی
ره نگار/امام پناهی در پیامی با بیان اینکه باید در حد توان از ظرفیت و داشته‌های خود که در طول دوران خدمت اندوخته ایم، برای توسعه هر چه بیشتر و بهتر میهن استفاده کنیم گفت: درخواست استعفاء اینجانب از فرمانداری برای حضور در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد موافقت وزیر کشور قرار گرفت. .

ره نگار/امام پناهی در پیامی با بیان اینکه باید در حد توان از ظرفیت و داشته‌های خود که در طول دوران خدمت اندوخته ایم، برای توسعه هر چه بیشتر و بهتر میهن استفاده کنیم گفت: درخواست استعفاء اینجانب از فرمانداری برای حضور در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد موافقت وزیر کشور قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حمیدرضا امام پناهی_ فرماندار اسبق شهرستان رشت طی پیامی از موافقت وزیر کشور با استعفای خود خبر داد. در متن این پیام آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
می‌اندیشم هرکس باید در حد توان از ظرفیت و داشته‌های خود که در طول دوران خدمت اندوخته، برای توسعه هر چه بیشتر و بهتر میهن استفاده کند.
بی شک با تمام تلاش‌های صورت گرفته و دستاوردهای درخشانی که در عرصه های گوناگون به دست آمده، کارهای بسیاری نیز برای انجام شدن وجود دارد.
انشاءالله هنگامی که در خلوت خود به محاسبه افکار و اعمال می نشینیم، با رضایت بگوییم در انجام آنچه که می توانستم، کوتاهی نکرده ایم.

اینجانب خدمت بی‌منت در هر جایگاهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی را افتخار دانسته و ایمان دارم هر گامی که در فضای سراسر معنویت ایران اسلامی _سرزمین شهداء، جانبازان و ایثارگران سرافراز_ برداشته شود؛ نزد خداوند ماجور خواهد بود.
یقین داریم که انتخابات پرشور موجب امیدآفرینی و حضور حداکثری مردم در شعب اخذ آراء، جوابی محکم به توطئه‌های نظام سلطه جهانی و از اصلی‌ترین مولفه های تقویت پایه های اقتدار ایران اسلامی بوده است.
لذا اکنون که با توکل بر خداوند و امید به مدد ائمه اطهار علیهم السلام، در راستای عمل به مواد قانونی، درخواست استعفاء اینجانب از فرمانداری شهرستان رشت برای حضور در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد موافقت وزیر محترم کشور و جناب آقای دکتر عباسی استاندار محترم گیلان قرار گرفته، ضمن تشکر از اعتماد این بزرگواران در دوران فرمانداری مرکز استان، خود را مدیون راهنمایی ها و هدایت های بزرگان و شهروندان رشت فرهنگ پرور دانسته و استدعا دارم آنچه که در دوران حضورم، قابل قبول بوده به دعا یاد نموده و آنچه که از کمبودها باقی مانده را به بزرگواری ببخشایند.
ملتمس دعای خیر
حمیدرضا امام پناهی

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران