خبرنگاران چشمان بیدار جامعه هستند/ اعلام آمادگی سپاه قدس گیلان در واکسینه کردن دو میلیون نفر از جمعیت استان طی ۲۰ روز
خبرنگاران چشمان بیدار جامعه هستند/ اعلام آمادگی سپاه قدس گیلان در واکسینه کردن دو میلیون نفر از جمعیت استان طی ۲۰ روز

ره نگار/ فرمانده سپاه قدس گیلان در واکسینه کردن ۲ میلیون نفر از جمعیت استان طی ۲۰ روز با کمک دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام آمادگی کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سردار محمد عبدالله پور طی نشست خبری با خبرنگاران ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و یاد و خاطره شهدای رسانه و تسلیت ایام […]

ره نگار/ فرمانده سپاه قدس گیلان در واکسینه کردن ۲ میلیون نفر از جمعیت استان طی ۲۰ روز با کمک دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام آمادگی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سردار محمد عبدالله پور طی نشست خبری با خبرنگاران ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و یاد و خاطره شهدای رسانه و تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) گفت: حرفه خبرنگاری قابل توصیف نیست و خبرنگاران چشمان بیدار جامعه اند.
فرمانده سپاه قدس گیلان به اهمیت و ضرورت حرفه خبرنگاری اشاره کرد و افزود: رسانه ها در خبرهای پنهانی که نیاز حضور دستگاه ها در آن ضروری است باید ورود کنند.
وی با اشاره به وضعیت انجام واکسیناسیون گفت: ۱۴۰ پایگاه واکسیناسیون در استان توسط سپاه و بسیج ایجاد شده است و لذا سپاه قدس گیلان آمادگی دارد با کمک دانشگاه علوم پزشکی استان ظرف ۲۰ روز بیش از دو میلیون نفر از جمعیت استان را واکسینه کند.
سردار عبدالله‌ پور با اشاره به حوادث اخیر در خلیج فارس نیز اظهار داشت: همه آنچه در خلیج فارس و منطقه رخ می‌دهد، در کنترل نظام مقدس جمهوری اسلامی است و هدف دشمن از موضوعات پیش آمده، به هم ریختن تعادل روانی و امنیتی جامعه است.
وی با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی در حوزه امنیت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی پیش نخواهد آمد تصریح کرد: به تعبیر فرمانده سپاه پاسداران، کوچکترین اشتباه از سوی دشمنان با انتقام سخت مواجه خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین احسان الله محمدی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان نیز با اشاره به آیه “ن و القلم مایسطرون” و سوگند قرآن کریم به قلم و اهمیت کار رسانه ها، اظهار کرد: در عظمت خبر و خبرنگاری همین بس که خداوند متعال به عنوان خالق کل بشریت و جهان هستی قسم به قلم و نوشتار یاد می کند و لذا قلم همواره در طول تاریخ بشر مهم و حساس بوده است.
وی تصریح کرد: خبرنگاری تنها یک شغل نیست، بلکه یک رسالت است و قلم یک اسلحه و خبرنگار نیز مجاهد میدان رسانه است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه با سلاح قلم می‌توان آحاد جامعه را به سعادت رساند، گفت: خبرنگاری هم تعهد و هم تخصص است؛ علاوه بر این خبرنگاری عشق و هنر است.
حجت الاسلام محمدی با تاکید بر اثر خبر در بین مردم، عنوان کرد: هرچه رسانه قدرتمندتر باشد آن کشور قدرتمندتر خواهد بود، زیرا رسانه ها یکی از مولفه های قدرت در جوامع بشری محسوب می‌شوند.
وی خبرنگار را یک شخصیت جریان ساز در جامعه خواند و افزود: خبرنگاران سفیران آگاهی و دانایی هستند و انعکاس خدمات دستگاه ها مرهون تلاش خبرنگاران است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه در دهه اول محرم قرار داریم و به دلیل شرایط کرونایی، محدودیت ها در برگزاری اجتماعات اعمال خواهد شد خاطرنشان کرد: خبرنگاران در انتقال پیام کربلا همانند سایر عرصه ها نقش آفرین هستند و با توجه به شرایط  کرونایی حاکم بر جامعه این رسانه ها هستند که می‌توانند ارزش ها و پیام های کربلا و عاشورا را به اندیشه مردم منتقل کنند.
گفتنی است در پایان ضمن رونمایی از پوستر جشنواره ابوذر از خبرنگاران با اهدای لوح تقدیر قدردانی بعمل آمد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران