خبرنگاران دریچه روشنایی و آیینه بی زنگار جامعه هستند
خبرنگاران دریچه روشنایی و آیینه بی زنگار جامعه هستند

ره نگار/ مدیرکل زندان های گیلان گفت: خبرنگاران دریچه روشنایی و آیینه بی زنگار جامعه هستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان در روز خبرنگار این روز را به این قشر از خستگی ناپذیران تبریک گفت: روز خبرنگار، روز گرامیداشت کسانی است که به عنوان قلم های بیدار، […]

ره نگار/ مدیرکل زندان های گیلان گفت: خبرنگاران دریچه روشنایی و آیینه بی زنگار جامعه هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان در روز خبرنگار این روز را به این قشر از خستگی ناپذیران تبریک گفت: روز خبرنگار، روز گرامیداشت کسانی است که به عنوان قلم های بیدار، چشم بینا و زبان گویای اجتماع در ساخت بستری هموار برای توانمند سازی اصلاح و روشنی بخش مسیر جامعه در تلاشند.

خبرنگاران دُر گرانقدر در جبهه فرهنگی و آگاهی دادن به آحاد جامعه هستند که همیشه بدون چشم داشت در خط مقدم برای ایران اسلامی آباد در تلاشند.

خبرنگاران همچون آیینه شفاف با قلم خود به مردم آگاهی و در مقابله با جنگ نرم دشمن، بدون خستگی، با ایثار و تلاش خود اماده برای دفاع از امنیت فرهنگ جامعه هستند.

این روز خجسته به همه اصحاب بی بدیل رسانه که با قلم های راستین خود دریچه آیینه بی زنگار روشنگری و تعالی را به جامعه عرصه داشته اند، تبریک و شادباش عرض می نمایم.

  • منبع خبر : روابط عمومی زندان های استان گیلان