خبرنگاران، آینه تمام نمای جامعه در انعکاس واقعیت‌ها
خبرنگاران، آینه تمام نمای جامعه در انعکاس واقعیت‌ها

ره نگار/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی، ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی، گفت: خبرنگاران، آینه تمام نمای جامعه در انعکاس واقعیت‌ها هستند که اهمیت کار این عزیزان در دوران شیوع کرونا بر همگان نمایان شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر ارسلان سالاری، رئیس […]

ره نگار/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی، ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی، گفت: خبرنگاران، آینه تمام نمای جامعه در انعکاس واقعیت‌ها هستند که اهمیت کار این عزیزان در دوران شیوع کرونا بر همگان نمایان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به فعالان عرصه اطلاع‌رسانی و مطالبه گری تبریک گفت.
در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛
۱۷ مرداد، سالروز شهادت شهید صارمی که در تقویم کشور به نام روز خبرنگار مزین شد، یادآور مجاهدت فعالان عرصه اطلاع‌رسانی و حقیقت‌طلبانی است که در جهت آگاهی بخشی جامعه تلاش می‌کنند و در این وادی، متواضعانه و بی‌ادعا همچون آینه تمام نمای جامعه، نور را بر لایه‌های پنهان جامعه می‌تابانند و واقعیت‌ها را برای مردم نمایان می‌کنند.
این صاحبان اندیشه و جریان سازان با تکیه‌بر کرسی افکار عمومی، به‌خوبی در هنگامه‌ های تلخ و شیرین روزگار وجود اثربخش و هدفمند خود را نشان داده‌اند.
 ایثارگری و حق‌طلبی این عزیزان، در عرصه اطلاع‌رسانی و مطالبه گری در دوران بحران کرونا بیشتر نمایان شد تا جایی که دوشادوش خدمتگزاران خود در حوزه سلامت، برای پیشگیری و گسترش این ویروس منحوس تلاش مضاعف نمودند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه، روز خبرنگار را به همه فعالان این عرصه به‌ویژه خبرنگاران حوزه سلامت گیلان تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات یکایک این عزیزان تقدیر و تشکر می‌نمایم.
دکتر ارسلان سالاری
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان
  • منبع خبر : روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان