حمایت شورا از طرح های مربوط به ایثارگران و جانبازان
حمایت شورا از طرح های مربوط به ایثارگران و جانبازان
ره نگار/ رئیس شورای شهر رشت گفت: شورای ششم رشت از هر طرح و لایحه مربوط به ایثارگران و جانبازان شاغل در شهرداری رشت باشد حمایت می کند.

ره نگار/ رئیس شورای شهر رشت گفت: شورای ششم رشت از هر طرح و لایحه مربوط به ایثارگران و جانبازان شاغل در شهرداری رشت باشد حمایت می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت؛ محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت در مراسمی که به منظور تجلیل از جانبازان شاغل در شهرداری رشت برگزار شد با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز جانباز اظهار کرد: رزمندگان دلاور ایران اسلامی در دفاع از تمامیت ارضی ایران و نوامیس ملت در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور پیدا کردند و بسیاری از آنان در دفاع از آرمان هایشان به فیض عظیم شهادت و برخی نیز به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند.

وی با تاکید به اینکه قدردانی از جانبازان و ایثارگران وظیفه تمامی مسئوولین است افزود: با رشادت های این دلاورمردان است که امروزه ایران اسلامی پابرجاست و هیچ گاه نباید ایثارگری های آنان فراموش شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت به دغدغه های جانبازان و خانواده های آنان اشاره کرد و‌ گفت: بسیاری از این عزیزان به واسطه میزان مجروحیت توان انجام بسیاری از امورات خود را ندارند و به همین علت خانواده هایشان مسئوولیت مضاعفی در نگهداری از این سرمایه های بزرگ انقلاب بر عهده دارند و همه مسئوولین وظیفه دارند باری از دوش این عزیزان بکاهند

کارگرنیا با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس رزمندگان در جبهه ها با کمبودهای فراوانی مواجه بودند تصریح کرد: گاهی مواقع حتی آب آشامیدنی سالم در دسترس وجود نداشت، اما با تمام این مشکلات و کمبودها، عاشقانه از میهن دفاع کردند و اقتدار و امنیت امروز کشورمان را مرهون همان رشادت ها هستیم.

وی با بیان اینکه کشور از منابع فراوانی برخوردار است افزود: منابع خدادادی، نخبگان علمی و… داشته هایی است که می تواند در اقتدار هر کشوری تاثیرگذار باشد و اگر برخی از خائنین که در دوره هایی منافقانه تیشه به ریشه این نظام زدند نبودند، یقینا بسیاری از مشکلات از جمله نگرانی های اقتصادی امروزه وجود نداشت.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه با تمام مشکلات حاکم، از عشق مردم به نظام و رهبری کم نشده است گفت: ان شاا… حرفها و شعارها در راستای حمایت از ملت توسط برخی از مسئوولین به عمل تبدیل شود و به نمایندگی از اعضای شورای ششم رشت از هر طرح و لایحه ای که در راستای حمایت از ایثارگران و جانبازان شاغل در مجموعه شهرداری رشت باشد اعلام حمایت می کنیم و شورای ششم تا کنون به این مهم پایبند بوده و به وظیفه و تکلیف خود عمل کرده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی شورای شهر رشت