حضور ۳۰ ورزشکار گیلانی در بازیهای آسیایی هانگژوی چین
حضور ۳۰ ورزشکار گیلانی در بازیهای آسیایی هانگژوی چین
ره نگار/ مراسم بدرقه کاروان ورزش گیلان برای حضور در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی هانگژوی چین امشب با حضور عباسی استاندار گیلان، نمایندگان مردم گیلان و مسئولین ارشد وزارت و کمیته ملی المپیک در هتل المپیک تهران برگزار می شود.

ره نگار/ مراسم بدرقه کاروان ورزش گیلان برای حضور در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی هانگژوی چین با حضور عباسی استاندار گیلان، نمایندگان مردم گیلان و مسئولین ارشد وزارت و کمیته ملی المپیک در هتل المپیک تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: ۲۶ ورزشکار، یک مربی و ۲ داور و یک مسئول ورزشی از گیلان در بازیهای آسیایی هانگژوی چین حضور خواهند داشت که نسبت به بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی ۲۵ درصد افزایش داشته ایم.

جهانبخش آرمان با توجه به حضور چشمگیر گیلانی ها از لحاظ کمی و کیفی در این آوردگاه مهم بین المللی افزود: قایقرانی با ۷ نماینده ، والیبال با ۳ نماینده، تیراندازی با ۳ نماینده، تکواندو با ۳ نماینده، فوتبال با ۲ نماینده، والیبال نشسته با ۲ نماینده، کاراته با ۲ نماینده، شمشیربازی، کبدی، بوکس، کاراته، وزنه برداری، فوتبال ۵ نفره و کشتی با یک نماینده در رقابتهای بازیهای آسیایی حضور دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: از ۳۰ نفر اعزامی ورزش گیلان به این بازیها ۸ نفر را ورزشکاران پارا یا توانخواه و ۱۱ نفر را بانوان تشکیل می دهند.

  • منبع خبر : روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان