حضور شش بانوی منطقه آزاد انزلی در دومین کنگره زنان تأثیر گذار ایران
حضور شش بانوی منطقه آزاد انزلی در دومین کنگره زنان تأثیر گذار ایران
ره نگار/ در دومین کنگره بانوان تأثیر گذار ایران که از سوی معاونت امور زنان وخانواده در سالن اجلاس سران کنفرانس اسلامی برگزار شد، "شش بانوی معرفی شده از سوی این سازمان به عنوان زنان تأثیر گذار" حضور داشتند.

ره نگار/ در دومین کنگره بانوان تأثیر گذار ایران که از سوی معاونت امور زنان وخانواده در سالن اجلاس سران کنفرانس اسلامی برگزار شد، “شش بانوی معرفی شده از سوی این سازمان به عنوان زنان تأثیر گذار” حضور داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ از میان ۸ بانوی منتخبی که محل فعالیت آنها مناطق آزاد تجاری صنعتی بوده و در کنگره زنان تأثیر گذار جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند، ۶ بانو از معرفی شدگان منطقه آزاد انزلی بوده و دو بانوی دیگر از منطقه آزاد ارس و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد بود.

گفتنی است، در این مراسم”مینا باشیب” مشاور امور بانوان و خانواده منطقه آزاد انزلی که فعال حوزه اجتماعی و فرهنگی است،”زهرا فصیحی مقدم” فعال حوزه های آموزشی،”طاهره‌ بنی یعقوب” باسابقه فعالیت در حوزه های اجتماعی،”شامیلا آقایی زاده” دارای فعالیت در زمینه صنایع دستی،”بیتا نوروز زاد” فعال بخش خدمات بازرگانی و در نهایت”طیبه برادران گیلانی” که در حوزه ثبت و املاک مشغول به فعالیت می باشد؛شرکت نمودند.

دومین کنگره ملی بانوان تأثیرگذار با حضور انسیه خزعلی معاون امور زنان رییس جمهور، محسن منصوری معاون اجرایی رییس جمهور و مدیران کشوری برگزار گردید.

گفتنی است کنگره ملی بانوان اثرگذار در شاخص های علمی، پژوهشی و فناوری، سیاستگذاری و حکمرانی، گفتمان‌سازی و رسانه؛ فعالیت‌های اجتماعی، اقتصاد و کارآفرینی، تعلیم و تربیت، فرهنگ و هنر و ورزش، بانوان معرفی شده را مورد پایش قرار داده و در عین حال شاخص‌های عمومی، فراوانی دیگر اثرپذیر، کیفیت اثرگذاری در دیگران، نقش آفرینی مادری، نقش آفرینی جهادی، تولید اثر ملی یا جهانی نیز سوی اعضای کارگروه های مختلف کنگره در ارتباط با افراد معرفی شده مورد ارزیابی قرار می گیرند.

  • منبع خبر : روابط عمومی منطقه آزاد انزلی