حضور زندانیان پای صندوق های رای در انتخابات ۱۴۰۰
حضور زندانیان پای صندوق های رای در انتخابات ۱۴۰۰

ره نگار/ زندانیان و کارکنان زندان ها امروز همانند دیگر شهروندان گیلانی رای خود را به صندوق انداختند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ امروز مسئولان اجرایی انتخابات در ساعت اولیه شروع رای گیری، با هماهنگی مسئولان زندان ها، در همه زندانهای گیلان حضور یافتند و تعداد زیادی از زندانیان، سربازان و کارمندان با […]

ره نگار/ زندانیان و کارکنان زندان ها امروز همانند دیگر شهروندان گیلانی رای خود را به صندوق انداختند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ امروز مسئولان اجرایی انتخابات در ساعت اولیه شروع رای گیری، با هماهنگی مسئولان زندان ها، در همه زندانهای گیلان حضور یافتند و تعداد زیادی از زندانیان، سربازان و کارمندان با در دست داشتن شناسنامه به پای صندوق های رای رفتند و در تعیین سرنوشت کشور و استان خود مشارکت کردند.
مدیرکل زندانهای گیلان گفت: امروز زندانیان، سربازان و کارکنان زندان های استان با حضور حداکثری و با شعار “ایران اسلامی با خون شهیدان بالاخص مرد میدان سردار شهید سلیمانی زنده است ” در این انتخابات شرکت و عزت و اقتدار ایران اسلامی را به گوش جهانیان رساندند.
رضا محمدی اصل افزود: حضور و صدای مردم ایران امروز در همه دنیا می پیچد که این یکدلی و وحدت مشت محکمی بر دهان دشمنان معاند نظام است و از اجرای اهداف شوم آن ها جلوگیری خواهد کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی امور زندان های گیلان