ره نگار/ فرماندار رودبار در جلسه شورای اداری؛ مدیران حضور دائم و به موقع در شهرستان داشته باشند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ هوشنگ عباسقلی زاده فرماندار رودبار گفت: مدیران حضور دائم و به موقع در شهرستان و داشته باشند و با روحیه مردم داری، جهادی و انقلابی رفتار نمایند. وی تاکید کرد: […]

ره نگار/ فرماندار رودبار در جلسه شورای اداری؛ مدیران حضور دائم و به موقع در شهرستان داشته باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ هوشنگ عباسقلی زاده فرماندار رودبار گفت: مدیران حضور دائم و به موقع در شهرستان و داشته باشند و با روحیه مردم داری، جهادی و انقلابی رفتار نمایند.
وی تاکید کرد: از هزینه های گزاف خصوصاً پذیرائی های بی مورد و غیر ضروری در ادارات جلوگیری کنیم، کارهای مردم را به روزهای دیگر موکول نکنیم و در امور مردم تبعیض قائل نشویم.
فرماندار افزود: مدیران شهرستان باید بدرد مردم بخورند، تنها سالم بودن و پاک بودن کافی نیست، مدیران باید در حوزه اختیارات اداری خود کارشناس و کار بلد باشند.
عباسقلی زاده گفت: شهرداران و شوراهای اسلامی به وظایف خود آگاه باشند، شوراهای اسلامی قوانین را مطالعه کنند و نخست به فکر حل مشکلات شهرداری ها باشند.
فرماندار خاطر نشان کرد؛ مدیران و مسئولین شهرستان از ظرفیت ملی نماینده مردم برای پیشبرد امور و حل مشکلات استفاده کنند.
وی تصریح کرد: برای ساخت و ساز ها بخشداران و دهیاران دقت لازم را داشته باشند، دستگاههای خدمات رسان به ساخت و سازهای غیر مجاز هیچ خدماتی نباید ارائه کنند.
وی نظارت بر قیمت کالاهای اساسی و تامین ارزاق اصلی توسط اتاق اصناف را مورد تاکید قرار داد و افزود: بعضی از نانوائی ها به جای پخت نان آرد خود را در بازار آزاد به فروش می رسانند و از ماسک هم استفاده نمی کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری رودبار