حضور به موقع آتش نشانان مطابق با استاندارد جهانی و مهار آتش سوزی مهیب ستودنی است
حضور به موقع آتش نشانان مطابق با استاندارد جهانی و مهار آتش سوزی مهیب ستودنی است

ره نگار/ شهردار رشت در پی آتش سوزی مهیب شب گذشته مسکن مهر رشت گفت: حضور به موقع آتش نشانان مطابق با استاندارد جهانی و مهار آتش سوزی مهیب شب گذشته ستودنی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سید محمد […]

ره نگار/ شهردار رشت در پی آتش سوزی مهیب شب گذشته مسکن مهر رشت گفت: حضور به موقع آتش نشانان مطابق با استاندارد جهانی و مهار آتش سوزی مهیب شب گذشته ستودنی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سید محمد احمدی شهردار رشت در پی عملیات موفقیت آمیز آتش نشانان در آتش سوزی مهیبی که شب گذشته در مجتمع ۲۰ واحدی مسکن مهر رخ داد، به منظور تشکر و ادای احترام به مجموعه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت، از این نهاد بازدید و از تلاش های بی وقفه این قشر پرتلاش قدردانی کرد.

احمدی در این دیدار صمیمانه با بیان اینکه استاندارد جهانی خدمات رسانی آتش نشانی ۴ دقیقه و ۱۱ ثانیه است، اظهار کرد: در این آتش سوزی مهیب، آتش نشانی رشت توانست طبق زمان بندی استاندارد  در محل حادثه حضور یافته و با عکس العمل سریع و هوشمندانه حریق را اطفاء و از سرایت به سایر طبقات جلوگیری کند.

 وی با اشاره به اهمیت سرعت عمل و توجه به ثانیه ها در نهاد آتش نشانی گفت: انضباط کاری و سنجش چگونگی عملکرد در ثانیه ها نشان از موفقیت مجموعه و خودساختگی نیروهای خدمات رسان دارد.

شهردار رشت عملکرد به هنگام و موفقیت آمیز نیروهای آتش نشانی را به ویژه در آتش سوزی شب گذشته که منجر به نجات جان بیش از ۲۵ نفر از شهروندان شد بسیار بااهمیت خواند و افزود: حضور به موقع آتش نشانان مانع بروز حادثه ای بزرگ شد، که این مایه مباهات شهر و شهرداری است.

احمدی با تاکید بر رضایتمندی روزافزون شهروندان گفت: باید برای نیل به این هدف، تلاش های بیشتری کنیم.

 وی بر لزوم ملموس بودن تلاش های مجموعه مدیریت شهری برای شهروندان تاکید و خاطر نشان کرد: این هدف با ارائه خدمات کیفی، رفع نقایص ساختاری و عملکردی امکانپذیر می شود.