حساب ۱۰۰ امام چراغ راهی برای کارکنان بنیاد مسکن است
حساب ۱۰۰ امام چراغ راهی برای کارکنان بنیاد مسکن است
ره نگاران/ مدیرکل بنیاد مسکن استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن دهه حساب 100 امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیام تبریک صادر کرد.

ره نگاران/ مدیرکل بنیاد مسکن استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان پیام مهندس دائمی بدین شرح است:

بسمه تعالی

۴۵ سال پیش با نگاه ویژه ای که حضرت امام خمینی (ره) به رفع مشکل مسکن محرومان و مستضعفان کشور داشتند به فرمان ایشان حساب ۱۰۰ افتتاح و به تبع آن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان اولین نهاد سازندگی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، ۹ روز پس از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی تاسیس شد.

افتتاح حسابی تحت عنوان حساب ۱۰۰ امام به تدبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره)، صرفا جهت تامین سرپناهی امن و راحت برای مستضعفان و محرومان با پشتوانه کمک‌های مالی افراد مستطیع و توانمند جامعه، آن هم در نخستین روزهای به بار نشستن انقلاب حکایت از توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی به اقشار ضعیف جامعه دارد.

عنایات ویژه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص حمایت از محرومین و مستضعفین جامعه و تاکید معظم له که فرمودند: یکی از حسنات برجسته و باقی امام (ره) که حسناتشان لاتعد و لاتحصی است، همین مساله حساب ۱۰۰ امام است، چراغ راهی برای کارکنان این نهاد است. بحمدا… بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکنون در زمینه خدمت به آحاد مردم عزیز جامعه به ویژه روستائیان محروم در رابطه با تهیه و اجرای طرح هادی، بهسازی و نوسازی مسکن، صدور سند مالکیت، تملک و تفکیک و واگذاری زمین، احیاء بافت های با ارزش، تهیه و اجرای طرح های ساماندهی فضا و سکونتگاهها در روستاها و بازسازی مناطق آسیب دیده از سوانح طبیعی و همچنین تولید مسکن محرومین و اقشار کم درآمد در شهر های کمتر از ۲۵۰۰۰ نفر جعمیت مثمر ثمر بوده و امروز این نهاد خدمتگزار با توجه به نقش و عملکرد چندین ساله خود، از جایگاه خطیر و مهمی در نظام توسعه و عمران و آبادانی روستاهای کشور برخوردار بوده و خدمات بی بدیل و ارزشمندی در راستای رسیدگی و ساخت مسکن محرومین، توسعه عدالت اجتماعی و بسترسازی سازندگی کشور ارائه نموده است.

لذا اینجانب سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون همه خدمتگزاران کشور و به ویژه کارکنان خدوم و مسئولان این نهاد انقلابی را از خداوند متعال مسالت می نمایم.

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد مسکن استان گیلان