حدود ۱۵ درصد مدال های ایران را گیلانی ها کسب کردند
حدود ۱۵ درصد مدال های ایران را گیلانی ها کسب کردند
ره نگار/ جهانبخش آرمان کسب یک مدال طلا، 2 نقره و 5 برنز کاروان گیلان از بازیهای آسیایی که حدود 15 درصد کل مدال های کشورمان را شامل می شود به قهرمانان، خانواده هایشان و جامعه ورزش و جوانان گیلان تبریک گفت.

ره نگار/ جهانبخش آرمان کسب یک مدال طلا، ۲ نقره و ۵ برنز کاروان گیلان از بازیهای آسیایی که حدود ۱۵ درصد کل مدال های کشورمان را شامل می شود به قهرمانان، خانواده هایشان و جامعه ورزش و جوانان گیلان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان، جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با پایان بازیهای آسیایی هانگژوی چین در پیامی ضمن تبریک به جامعه ورزش و جوانان گیلان، قهرمانان، مربیان و خانواده هایشان بابت افزایش ۲ برابری مدال نسبت به دوره گذشته گفت: افتخارآفرینان کاروان گیلان در این رقابتها کاری کردند کارستان و با کسب یک مدال طلا، ۲ نقره و ۵ برنز نسبت به دوره گذشته مدال ها را ۲ برابر و مرغوبیت بالاتری کسب کردند.

وی گفت: ازکاروان ۱۸ نفره ورزش گیلان، ۸ نفر مدال کسب کردند و حدود ۱۵ درصد کل مدالهای کاروان ایران در بازیهای آسیایی از آن گیلانیها بود که افتخار بسیار بزرگی است.

جهانبخش آرمان گفت: مهدی جلوه در والیبال مدال طلای تیمی، نازنین ملایی در قایقرانی روئینگ ۴ نفره مدال نقره، معین شفقی در کبدی مدال نقره، محمد رهبری در شمشیربازی یک مدال برنز انفرادی و یک برنز تیمی، سارا بهمنیار در کاراته یک مدال برنز، پیمان قویدل و سپهر ساعتچی در قایقرانی آبهای آرام هر کدام یک مدال برنز در بازیهای آسیایی این دوره در هانگژوی چین کسب کردند که آنها تبریک می گویم.

وی افزود: مراسم استقبال از مدال آوران و ورزشکاران گیلانی حاضر در بازیهای آسیایی هانگژوی چین سه شنبه ۱۸ مهر ساعت ۱۰ صبح در سالن تختی رشت برگزار می شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان