جوانان و تفکرشان حل کننده مشکلات کشور است
جوانان و تفکرشان حل کننده مشکلات کشور است

ره نگار/ فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه وجود نخبگان سبب می‌شود تا اسلام و انقلاب تمام سنگرهای کلیدی دنیا را فتح کند گفت: جوانان و تفکرشان حل کننده مشکلات کشور است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سردار محمد عبدالله‌پور در اختتامیه جشنواره جهادگران علم و فناوری گیلان که امروز در […]

ره نگار/ فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه وجود نخبگان سبب می‌شود تا اسلام و انقلاب تمام سنگرهای کلیدی دنیا را فتح کند گفت: جوانان و تفکرشان حل کننده مشکلات کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سردار محمد عبدالله‌پور در اختتامیه جشنواره جهادگران علم و فناوری گیلان که امروز در سپاه قدس گیلان برگزار شد مسئله پژوهش را نیاز امروز انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: جوانان پژوهشگر نسلی هستند که چشم امید انقلاب به آن‌ها است.

وی با تاکید بر اینکه وجود نخبگان سبب می‌شود تا اسلام و انقلاب تمام سنگرهای کلیدی دنیا را فتح کند گفت: جوانان و تفکرشان حل کننده مشکلات کشور است.

رئیس سازمان علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قدس گیلان نیز در این جلسه کسب جایگاه مرجعیت علمی را یکی از اهداف این سازمان دانست و افزود: راه‌اندازی ۴۰هزار شرکت دانش‌بنیان تا افق ۱۴۰۴ جزء ماموریت‌های بسیج در کشور است.

سرهنگ شادمان با بیان اینکه در حال حاضر ۲۰۰۰ مجموعه دانش‌بنیان بسیج در گیلان مشغول فعالیت هستند تصریح کرد: تشکیل حداقل یک هسته فناور از جمله وظایف تعریف شده برای هر پایگاه بسیج است.

وی با اعلام اینکه در اختتامیه جشنواره جهادگران علم و فناوری گیلان از ۲۰ برگزیده تجلیل می‌شود خاطرنشان کرد: تولید داروی مکمل درمان کرونا، تولید دستگاه خودکار جمع‌آوری گیاه سنبل آبی و تولید دستگاه استریل‌سازی هوای محیط از جمله طرح‌های ارائه شده در این جشنواره بود.

عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان نیز در این جلسه با اشاره به پیشرو بودن استان گیلان در حوزه علمی و پژوهشی اظهار کرد: مجموعه بسیج و سپاه ساختاری امن برای حضور فعالان پژوهشی است و امروز نیز شاهد هستیم که بسیاری از افراد مانند شهید فخری‌زاده نتیجه حضور در همین بستر هستند.

حجت‌الاسلام علی کریمیان با بیان اینکه بنا به فرموده مقام معظم رهبری فعالان حوزه پژوهش باید مسیرهای جدید را برای آینده انقلاب اسلامی ترسیم کنند گفت: تحقق گام دوم انقلاب در گرو چنین اقداماتی است.

گفتنی است  در این مراسم از ۲۰ طرح پژوهشی و فناورانه ارائه شده به سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قدس گیلان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : روابط عمومی سپاه قدس گیلان