جمع‌آوری و دستگیری معتادان و سوداگران مرگ در شفت
جمع‌آوری و دستگیری معتادان و سوداگران مرگ در شفت
ره نگار/ فرمانده انتظامي شفت گفت: در اجراي طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اين شهرستان، 15 معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر جمع‌آوری و دستگير شدند.

ره نگار/ فرمانده انتظامی شفت گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان، ۱۵ معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر جمع‌آوری و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرهنگ “مجید تقی‌زاده” با بیان اینکه مواد مخدر ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی است و این موضوع لزوم توجه ویژه نهادهای مربوطه در راستای برخورد با این پدیده شوم را دو چندان می‌سازد، اظهار داشت: مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در اولویت ماموریت‌های پلیس قرار دارد.

وی در ادامه گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت امنیت محله محور و در راستای برخورد با فروشندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر به مدت ۴ روز در شهرستان شفت اجرا شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شفت با اشاره به دستگیری ۱۰ خرده‌‌فروش مواد مخدر و جمع‌آوری ۵ معتاد متجاهر در این مدت، بیان داشت: از این افراد یک کیلو و ۱۱۹ گرم تریاک، ۹۱ گرم شیره، ۵۹ گرم سوخته تریاک، ۱۷ گرم و ۷۰ سانت شیشه، ۳ گرم حشیش، یک گرم و ۳۰ سانت هروئین و همچنین آلات استعمال و ترازوی توزین کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: معتادان متجاهر به مرکز ترک اعتیاد منتقل و افراد دستگیر شده با تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

سرهنگ تقی‌‎زاده در پایان مهمترین هدف اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش احساس آرامش در سطح جامعه و پاک‌سازی نقاط آلوده وجرم خیز عنوان کرد و افزود: تامین امنیت پایدار نیازمند همکاری مردم و سایر ادارات و سازمان‌ها با مجموعه انتظامی است.

  • منبع خبر : پلیس گیلان