جشن ازدواج دو مددجوی آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان برگزار شد
جشن ازدواج دو مددجوی آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان برگزار شد
ره نگار/حسینی ضمن تشکر از نیکوکارانی که همیشه حامی آسایشگاه هستند ابراز امیدواری کرد: با کمک خیرین عزیز بتوانیم سوییت های بیشتری را جهت اسکان مددجویانی که قصد ازدواج دارند، تدارک ببینیم.

ره نگاران/ نوشین کریمی: حسینی ضمن تشکر از نیکوکارانی که همیشه حامی آسایشگاه هستند ابراز امیدواری کرد: با کمک خیرین عزیز بتوانیم سوییت های بیشتری را جهت اسکان مددجویانی که قصد ازدواج دارند، تدارک ببینیم.

«سیدعلی حسینی» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در حاشیه مراسم ازدواج دو تن از مددجویان آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان با قدردانی از حضور خیرین و کسانی که در برپایی این مراسم باشکوه و بیادماندنی مشارکت کردند، اظهار کرد: در این مراسم رییس سازمان بهزیستی شهرستان رشت، خیرین و گروه دف نوازان طنین و ماهسور و نیز گروه هنری گیل اوخان حضور یافتند که به صورت رایگان ارایه خدمات داشتند.

مدیر عامل آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان با آرزوی خوشبختی و سعادت برای این زوج افزود: این زوج در یکی از سوییت های آسایشگاه اسکان داده شدند و جهیزیه مختصری نیز از سوی نیکوکاران مهیا شده اما بازهم نیاز به مشارکت مردم عزیز در تهیه و تدارک جهیزیه مورد نیاز دارند.

وی با بیان اینکه گرچه مددجویان از کانون گرم خانواده به دور هستند اما آسایشگاه در این سال ها تلاش کرده تا جریان زندگی همچنان گرم و پایدار باشد، گفت: زندگی حق هر انسانیست و ما نمی توانیم نیاز به داشتن یک همدم، یک سر پناه با ابتدایی ترین  امکانات را برای مددجویان خود دریغ کنیم.

حسینی ضمن تشکر از نیکوکارانی که همیشه حامی آسایشگاه بوده اند اظهار امیدواری کرد: با کمک خیرین عزیز آسایشگاه بتواند سوییت های بیشتری را جهت اسکان مددجویانی که قصد ازدواج دارند، تدارک ببیند.
وی با اشاره به اینکه ۴۵۰ نفر در آسایشگاه زندگی می کنند که ۲۰۰ نفر از آنان بی سرپرست هستند و با کمک های خیرین نگهداری می شوند، گفت: می توانیم با حمایت های بیشتر خیرین این مکان را به محیطی تبدیل کنیم که مددجویان از زندگی لذت ببرند.

حسینی با اعلام شماره حساب آسایشگاه۵۰۴۱۷۲۷۰۷۰۷۰۷۰۶۰ جهت دریافت کمک های نقدی، تصریح کرد: آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان با نیت خیر موسسین خود تلاش دارد تا رفاه هر چه بیشتر مددجویان را فراهم کند، از این رو نیازمند کمک خیرین در بخش های مختلف است.

  • نویسنده : نوشین کریمی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران