جشنواره خیّرین مدرسه ساز استان گیلان برگزار می شود
جشنواره خیّرین مدرسه ساز استان گیلان برگزار می شود
ره نگار/ مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان از برگزاری بیست و چهارمین جشنواره خیّرین مدرسه ساز استان گیلان در دهم آذرماه جاری خبر داد.

ره نگار/ مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان از برگزاری بیست و چهارمین جشنواره خیّرین مدرسه ساز استان گیلان در دهم آذرماه جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی مهندس علی دقیق، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان در جلسه ستاد هماهنگی بیست و چهارمین جشنواره خیّرین مدرسه ساز استان که با حضور رئیس و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز، نماینده اداره‌کل آموزش و پرورش و اعضای ستاد برگزاری جشنواره در دفتر مدیرکل تشکیل شد، با اشاره به اهمیت تکریم خیرین مدرسه ساز، اظهارداشت: تکریم خیرین کاری بسیار ارزشمند است و وظیفه ماست از این انسانهای ایثارگر به شایستگی تجلیل و تکریم نمایم.

وی با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز بی منت ایثار می کنند، ابراز داشت: ما همیشه به وجود چنین انسانهایی افتخار می کنیم و تجلیل از این انسانهای بزرگ باید به بهترین نحو ممکن انجام شود.

مهندس دقیق در ادامه ضمن تشکر از حمایت های مسئولین محترم به ویژه استاندار ارجمند، ابراز داشت: خوشبختانه استاندار گیلان به عنوان چهره فرهنگی از بدنه آموزش و پرورش بوده و حمایت ها ایشان همواره راهگشا بوده است و در این جشنواره نیز از برکت وجودی و حمایت های ایشان بهره مند خواهیم شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انتصاب ریاست جدید سازمان نوسازی مدارس کشور و ضمن تشکر از خدمات دکتر رخشانی مهر و همدلی و همراهی ایشان با جامعه و مجامع خیرین مدرسه ساز، برای دکتر خان‌محمدی سرپرست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور نیز آرزوی موفقیت نمود.

وی تصریح نمود: دکتر خان محمدی با روحیه انقلابی و عملکرد جهادی سابقه درخشانی در قرارگاه جهادگران مدرسه‌ساز در محرومیت‌زدایی و آبادانی مناطق کم ‌برخوردار داشته و ما با وجود این عزیز فرهیخته امیدوار به تحولی بزرگ در توسعه و تجهیز زیر ساخت های آموزشی هستیم.

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان در ادامه اظهار داشت: جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان امسال با رویکرد « تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام دولتی توسط خیرین » در تاریخ ۱۰ آذرماه در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار خواهد شد.

در ادامه میر مسعودی و یعقوبی رئیس و مدیرعامل مجمع خیر ین مدرسه ساز هریک با بیان مطالبی حمایت همه جانبه مجمع خیرین مدرسه ساز را از برگزاری شایسته جشنواره اعلام نموده و سایر اعضای ستاد نیز با  تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد فرهنگی، راهکارها و پیشنهادهایی جهت نحوه و چگونگی برگزاری جشنواره، نمایشگاه دستاوردهای خیرین مدرسه ساز و پیشنهادهای لازم جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن بیست و چهارمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان ارائه نمودند.

  • منبع خبر : روابط عمومی نوسازی مدارس گیلان